برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فیلتر توسط
فیلتر توسط
قیمت
  • 480,000 تومان - 28,500,000 تومان

برند
جنس فریم
موجود بودن

سه چرخه و اسکوتر

فیلتر توسط

استفاده از سه چرخه چه مزایایی برای کودک دارد؟

استفاده از سه چرخه برای کودک راحتتر از دوچرخه است زیرا نیازی به حفظ تعادل خود در این زمینه نخواهدداشت. پیشنهاد می شود قبل از اینکه برای فرزندتان دوچرخه بخرید، در جهت تقویت مهارت های وی سه چرخه ای خریداری کنید. استفاده از سه چرخه تمامی عضلات بدن کودک را درگیرکرده و به سلامت بدن وی کمک می کند. درواقع می توان گفت ایمنی آن به نسبت سایر وسایل بسیاربالاتر است از این رو نیز می تواند از سنین پایین تر کودک مورداستفاده قراربگیرد.

قیمت این محصول نیز نسبت به سایر وسایل پایین تر است از این رو نیز بودجه زیادی برای خرید آن نیاز نخواهیدداشت.

استفاده از اسکوتر چه مزایایی برای کودک دارد؟

اسکوتر یکی از اسباب بازی های هیجان انگیز برای کودک است که فرزند شما را برای تعامل با محیط اطراف تشویق می کند. درواقع شما می توانید با خرید این وسیله سرعت العمل فرزندتان را در مواجهه با رخ دادها بالاتر ببرید. هیجان بازی کردن با اسکوتر نیز بسیاربالاست و انرژی بسیارزیادی از فرزندتان می گیرد از این رو نیز هنگام شب خواب آرام تری خواهدداشت.

شما می توانید با خرید اسکوتر به خوبی نکات ایمنی را به فرزندتان یادبدهید و درنهایت نیز مهارت های ارتباطی وی را تقویت کنید. اسکوتر در مدل های سه چرخ، دوچرخ و اسکوتر T شکل عرضه می شود از این رو نیز شما می توانید بسته به مهارت های فرزندتان هریک را خریداری کنید.

ادامه مطلبShow less

فهرست

صفحه اصلی

پروفایل

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم