برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

ماشین شارژی کامیون (تریلی)

فیلتر توسط
13,980,000 تومان
جهت تعیین رنگ محصول پس از سفارش همکاران با شما تماس میگیرند. جهت طراحی و صدور گواهی نامه و پلاک خودرو در واتس اپ، تیم پشتیبانی با شما در ارتباط خواهند بود. حداکثر تا 24 ساعت پس از ثبت سفارش، گارانتی محصول خریداری شده...

قیمت و خرید ماشین شارژی کامیون

امروزه می توانید ماشین شارژی هایی را با مدل های متنوع در بازار مشاهده کنید که از جذاب ترین آنها می‌توان به ماشین شارژی کامیون اشاره کرد. خرید این نوع ماشین شارژی برای کودک می‌تواند خیلی هیجان انگیز باشد، از این رو نیز خرید آن برای وی بسیارجذاب است.طراحی این نوع ماشین ها متفاوت از دیگر نمونه های موجود در بازار است از این رو نیز به کودک شما حس قدرت می‌دهد. اگر به دنبال خرید اسباب بازی جذاب برای کودک هستید، می‌توانید ماشین شارژی کامیون را برای وی خریداری کنید. درادامه بیشتر درباره این محصول صحبت می‌کنیم.

ماشین شارژی کامیون

ماشین شارژی کامیون جز اسباب بازی های بزرگی است که می‌تواند همراه با هر باری استفاده شود. این نوع ماشین تحمل وزن بسیاربالایی دارد از این رو نیز می‌توانید با خیال راحت از آنها استفاده کنید. طراحی این نوع ماشین شارژی به صورتی است که کودک به راحتی می‌تواند روی سطوح مختلف حرکت کند.

ویژگی های ماشین شارژی کامیون

-کیفیت قطعات به کاررفته در ماشین شارژی کامیون بسیاربالاست از این رو نیز می‌توانید با خیال راحت مدت ها از آن استفاده کنید. همین طراحی بینظیر محصول سبب شده است تا بسیاری از برندهای معتبر نیز از آن پشتیبانی کنند.

-تحمل وزن ماشین شارژی کامیون بسیاربالاست و حتی در بعضی از موارد می‌تواند تا 120کیلوگرم را نیز با تحمل کند. تحمل وزن بالای این محصول سبب شده است تا بتوانید علاوه بر کودک خود هر جسم دیگری را نیز با کمک آن حمل کنید.

-لاستیک های به کاررفته در این ماشین از جنس پلاستیک فشرده است که کیفیت بسیاربالایی دارد.

-این نوع ماشین ها دارای کمک فنرهای حرفه ای است که سواری بسیارخوبی را برای کودک شما به همراه خواهدداشت.

-به دلیل وزن بالایی که این ماشین ها دارند، باید قدرت موتور بالایی داشته باشند تا بتوانند کودک شما را حمل کنند. از این رو اغلب به صورت دوموتوره و چهارموتوره عرضه می‌شوند.

-سقف این ماشین شارژی به صورت متحرک است و شما می‌توانید به راحتی آن را برداشته و کودک خود را درون آن قراردهید.

راهنمای خرید ماشین شارژی کامیون

برای خرید ماشین شارژی کامیون باید نکات زیادی را درنظرداشته باشید که برخی از مهم ترین آنها را درادامه بررسی می‌کنیم.

تعدادموتورها

برای اینکه ماشین شارژی کامیون قدرت عبور از محیط های متفاوت را داشته باشد، باید نمونه های دوموتوره و یا چهارموتوره آن را خریداری کنید.

راحتی محصول

برای اینکه کودک شما اوقات خوبی را در استفاده از این محصول داشته باشد، باید میزان راحتی آن را نیز درنظربگیرید.  ازجمله مواردی که روی راحتی ماشین تاثیرگذارند، می توان به صندلی مبله و روکش چرمی به کاررفته در آن اشاره کرد.

مجهز به ریموت کنترل

بهتراست برای اینکه روی حرکات کودک خود نظارت بیشتری داشته باشید، بهتراست به دنبال خرید ماشین شارژی باشید که مجهز به ریموت کنترل باشند. بدین ترتیب با کمک این ریموت می‌توانید در صورت مواجهه با موانع وی را از آنها دور کنید.

گارانتی محصول

بهتراست به دنبال خرید ماشین شارژی کامیون از برندهای معتبر باشید که به شما گارانتی بدهند. بدین ترتیب می‌توانید در صورت بروز هر مشکلی به راحتی از این گارانتی استفاده کنید.

acnt?_=1637003277228&did=21&tag=test&r=https%253A%252F%252Fbrilliancce.com%252Fadmin159%252Findex.php%252Fsell%252Fcatalog%252Fcategories%252F323%252Fedit%253F_token%253DVskYQ3LplEwAktd6z6xh4EsYkbaAovs0FH1Bocon2PE&ua=Mozilla%2F5.0%20(Windows%20NT%206.1%3B%20Win64%3B%20x64)%20AppleWebKit%2F537.36%20(KHTML%2C%20like%20Gecko)%20Chrome%2F94.0.4606.81%20Safari%2F537.36&aac=&if=1&uid=1634405627&cid=1&v=549

ادامه مطلبShow less

فهرست

صفحه اصلی

پروفایل

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم