برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

شارژر ماشین شارژی

فیلتر توسط

راهنمای خرید شارژر ماشین شارژی

کلیه ماشین شارژی و موتورشارژی موجود در بازار با باتری کار می کنند از این رو نیز نیاز به شارژرباتری مناسبی دارند. شارژر باتری از مهم ترین لوازم و قطعات ماشین شارژی به حساب می آید که ولتاژ 220 شهری را کاهش داده و به ولتاژ مناسبی برای ماشین شارژی و موتورشارژی تبدیل می کند. برای خرید شارژر باید نکاتی را درنظرداشته باشید که درادامه بیشتر درباره آنها صحبت می کنیم:

ولتاژ باتری

از مهم ترین ویژگی های هر باتری، ولتاژ آن می باشد. ولتاژ هر باتری با دیگری متفاوت است و این موضوع به نوع باتری و سلول های آن وابسته می باشد. دقت داشته باشید در صورت اینکه شارژر انتخاب شما ولتاژ اشتباهی داشته باشد، به باتری صدمات جبران ناپذیری وارد خواهدشد. میزان ولتاژ باتری روی آن ذکرشده است از این رو نیز درهنگام خرید حتما آن را بررسی کنید.

جربان باتری

جریان باتری ماشین شارژی نیز در هنگام خرید اهمیت دارد و درواقع میزان کارکرد ماشین موردنظر شما را نشان می دهد. از این رو نیز برای اینکه برآوردی از میزان کارکرد ماشین خود داشته باشید، بهتراست جریان باتری را بررسی کنید.

نوع باتری

باتری ماشین شارژی در مدل های متنوعی به بازار عرضه می شود اما از عمده مدل باتری هایی که در ماشین شارژی استفاده می شود، می توان به باتری های لید اسید ژله ای اشاره کرد.  قیمت این باتری مناسب است و شما می توانید با خیال راحت نسبت به خرید آنها اقدام کنید.

نمایشگر وضعیت شارژ

برای اینکه بتوانید پس از شارژشدن باتری به سرعت آن را از شارژر جدا کنید،اهمیت دارد که مدل های دارای نمایشگر را خریداری کنید. نمایشگر شارژ باتری میزان شارژ آن را به شما نشان می دهد از این رو نیز می توانید به موقع آن را از شارژر جدا کنید.

ادامه مطلبShow less

فهرست

صفحه اصلی

پروفایل

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم