برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

موتور و گیربکس ماشین شارژی

فیلتر توسط

موتور جز بخش های اصلی هر ماشین شارژی به حساب می آید که قدرت و سرعت نهایی آن را تشکیل می دهد. از این رو نیز در هنگام خرید ماشین شارژی حتما باید به کیفیت و نوع آن توجه شود. درواقع از این موتور برای تبدیل و انتقال قدرت از باتری به چرخ های ماشین شارژی و موتورشارژی مورداستفاده قرارمی گیرد. شما می توانید برای خرید موتور و گیربکس ماشین شارژی از طریق سایت برلیانس اقدام کرده و بهترین گزینه را خریداری کنید.

بررسی ویژگی های موتور و گیربکس ماشین شارژی

موتورگیربکس ماشین شارژی و موتورشارژی به صورت شش پر یا درواقع همان شش ضلعی است که روی خود گیربکس قرارمی گیرد. این موتور به صورت شش ولت و یا دوازه ولت در بازار موجود می باشد که شما می توانید به دلخواه هریک را انتخاب کنید.

قیمت گیربکس ماشین شارژی

ماشین شارژی و موتورشارژی گیربکسی مشابه هم دارند این گیربکس بسیارکوچک است و تنها یک کیلوگرم وزن دارد از این رو نیز وزن زیادی را به ماشین و موتور شما اضافه نخواهدکرد. دقت داشته باشید گیربکس نقش اصلی را در ماشین شارژی شما دارد و در صورت خراب شدن آن عملا دیگر حرکتی نخواهیدداشت. قیمت گیربکس ماشین شارژی خیلی بالا نیست و شما می توانید با صرف هزینه ای معقول نسبت به خرید آن اقدام کنید. در صورت تعویض گیربکس ماشین شارژی و موتورشارژی شما مثل روز اول خواهدشد و به راحتی می توان از آن استفاده کرد.

برای خرید این محصول حتما به سایت ما سری بزنید.

ادامه مطلبShow less

فهرست

صفحه اصلی

پروفایل

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم