برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

باتری ماشین شارژی

بررسی ویژگی های باتری ماشین شارژی

باتری از مهم ترین بخش های ماشین شارژی است که بهتراست در هنگام خرید با ویژگی های این محصول آشنایی داشته باشید. درادامه بیشتر درباره ویژگی های آن صحبت خواهیم کرد.

نوع باتری

نوع باتری به کاررفته در ماشین شارژی از نوع باتری خشک  و یا به عبارت دیگر سیلدلید اسید می باشد. این مدل از باتری ها نسبت به باتری های پلیمری ابعاد بزرگتری دارند و اما به نسبت ارزان هستند. شما می توانید این مدل از باتری را در ظرفیت های متنوعی خریداری کرده و استفاده کنید. باتری خشک در صورت جابه جاشدن نشتی اسید ندارد از این رو نیز انتخاب مناسبی برای ماشین شارژی می باشد. البته که در صورت بروز هرگونه اشکال در آن نیز به راحتی می توانید برای تهیه دوباره اقدام کنید.

آمپر جریان باتری

جریان باتری درواقع همان ظرفیت آن است که درواقع با بالارفتن آن، زمان کارکرد ماشین نیز بالاتر می رود. از این رو نیز در هنگام خرید ماشین شارژی حتما این نکته را درنظرداشته باشید.

قطع کن خودکار شارژ باتری

باتری ها دارای ظرفیت های متنوعی هستند از این رو نیز پس از اتمام زمان شارژ باید از شارژر جدا شوند. اگر در اثر بی توجهی شما زمان شارژ باتری افزایش یابد، صفحه های باتری به صورت کامل از بین خواهدرفت. شارژرهای دارای قطع کن گزینه های مناسبی هستند که شما را از بروز خطرات احتمالی در این حوزه در امان نگه می دارند. درواقع با کمک این شارژر پس از اتمام شارژ باتری، مدار به صورت اتومات قطع می شود. از این رو در طولانی مدت از خراب شدن باتری جلوگیری خواهدکرد.

ادامه مطلبShow less

فهرست

صفحه اصلی

پروفایل

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم