برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

ماشین شارژی

فیلتر توسط
12,100,000 تومان
ماشین شارژی بنز کد 4253 ، نسخه کودکانه سری GLS شرکت مرسدس بنز و 4 موتوره بوده که توانایی تحمل وزن تا 50 کیلوگرم را دارد. از جمله ویژگی های مهم این محصول می توان به کیفیت ساخت بالا، سیستم پخش صوتی، نمایشگر باتری...
9,517,000 تومان
ماشین شارژی مازراتی کد 4251 ، نسخه کودکانه و مشابه مازراتی MC20 بوده و توانایی تحمل وزن تا 50 کیلو را دارد. از جمله ویژگیهای مهم این محصول می توان به قیمت اقتصادی، سیستم پخش صوتی، حالت گهواره و کنترل از راه دور...
13,680,000 تومان
ماشین شارژی رولزرویس کد 4249 یک سدان چهار موتوره است که مشابه رولزرویس فانتوم نسل 8 طراحی شده و توانایی تحمل وزن تا 50 کیلوگرم را نیز دارد. از جمله امکانات مهم این محصول می توان به سیستم پخش صوتی دیجیتال...
9,558,000 تومان
ماشین شارژی بنز کد 2246 نسخه کودکانه بنز G-Class افسانه ای است که توانایی تحمل وزن تا 50 کیلو را نیز دارد. از جمله ویژگی های مهم این محصول می توان به قیمت بسیار مناسب، طراحی منحصربه فرد، کیفیت ساخت عالی، سیستم پخش...
10,800,000 تومان
ماشین شارژی بنز آفرود کد 2235 یک آفرود کلاس کوچک و دو موتوره است که توانایی تحمل وزن تا 50 کیلو را نیز دارد. از جمله ویژگی های مهم این محصول می توان به طراحی زیبا، لوگوی بنز، سیستم پخش صوتی و حالت گهواره اشاره کرد.
21,420,000 تومان
ماشین شارژی لکسوس کد 4242 در کلاس شاسی بلند دو نفره و چهار موتوره است که توانایی تحمل وزن تا 100 کیلو را نیز دارد. از جمله امکانات مهم این محصول می توان به سیستم پخش صوتی دیجیتال، حالت گهواره، LED های بسیار زیبا و...
15,800,000 تومان
ماشین شارژی لکسوس کد 6241، الهام گرفته شده از خودروی لکسوس مدل LS می‌باشد که از دو موتور قدرت می‌گیرد .این ماشین ظرفیت تحمل وزن تا 50 کیلوگرم را دارد که آن را برای کودکان 1 تا 7 سال قابل استفاده...
12,200,000 تومان
ماشین شارژی بنز کد 2240 ، نسخه کودکانه سری 53 AMG سال 2018 شرکت مرسدس بنز و دو موتوره بوده که توانایی تحمل وزن تا 50 کیلوگرم را دارد. از جمله ویژگی های مهم این محصول می توان به کیفیت ساخت بالا، سیستم پخش صوتی و...
13,050,000 تومان
ماشین شارژی بنز کد 4225 ، نسخه کودکانه سری GLS شرکت مرسدس بنز و 4 موتوره بوده که توانایی تحمل وزن تا 50 کیلوگرم را دارد. از جمله ویژگی های مهم این محصول می توان به کیفیت ساخت بالا، سیستم پخش صوتی و...
11,070,000 تومان
ماشین شارژی تویوتا آفرود کد 2223 یک آفرود کلاس متوسط و دو موتوره است که توانایی تحمل وزن تا 50 کیلو را نیز دارد. از جمله ویژگی های مهم این محصول می توان به طراحی زیبا مشابه محصولات...
11,475,000 تومان
ماشین شارژی بنز یونی‌ماگ مینی کد 2222 نسخه کوچک‌تر و دو موتوره آفرود یونی ماگ که توانایی تحمل وزن تا 50 کیلو را نیز دارد. از جمله ویژگی های مهم این محصول می توان به کیفیت ساخت عالی، سیستم پخش صوتی ، حالت...
15,750,000 تومان
ماشین شارژی رولزرویس کد 4221 یک کلاسیک دو نفره و چهار موتوره است که توانایی تحمل وزن تا 100 کیلو را نیز دارد. از جمله امکانات مهم این محصول می توان به سیستم پخش صوتی دیجیتال، صندلی ویژه بزرگسال، حالت گهواره، چراغ های...

قیمت و خرید ماشین شارژی

قبل از این که شروع کنیم میخواهیم نکاتی رو در رابطه با خرید ماشین شارژی برای فرزندانمون بهتون بگیم. تا حالا به این فکر کردید که چرا ماشین شارژی اختراع شده و آیا تا حالا برای شما سوال شده که چرا ماشین شارژی برای فرزندمان بخریم. همانطور که همه ما میدانیم کلیه محصولات توسط چین تولید میشه و طی یک فرآیند تحقیقاتی به این نتیجه رسیدند که برای کودکان ماشین هایی را تولید می کنند تا با سبک های خدماتی، مسابقه‌ای، سواری، راهسازی و غیره آشنا شوند. تا در آینده ی کودکان، تاثیر های مثبتی گذاشته شود.

ماشین شارژی چیست؟(بررسی مزایای ماشین شارژی )

ماشین شارژی یکی از انواع وسایل بازی کودک است که هم می توانید از آن در محیط خانه و هم در محیط بیرون به راحتی استفاده کنید. این محصول امروزه توسط برندهای مختلفی به بازار عرضه می شوند از این رو نیز شما می توانید با خیال راحت گزینه ای باب میلتان را از میان آنها انتخاب کنید. دقت داشته باشید که خرید ماشین شارژی برای کودک مزایای بسیارزیادی دارد که درادامه بیشتر درباره آنها صحبت می کنیم:

1-      خرید ماشین شارژی اعتماد به نفس کودک شما را بالاتر می برد. دقت کنید خرید ماشین شارژی سبب می شود تا قدرت ذهن و دست و پای کودک هم سو شوند. این موضوع به تقویت هوش و حافظه کودک کمک می کند. ماشین شارژی مناسب برای کودک تجهیزات ایمنی بسیارکاملی دارد از این رو نیز کودک شما با خیال راحت از آن استفاده خواهدکرد.

2-      استفاده از ماشین شارژی قدرت ذهنی کودک را افزایش می دهد.استفاده اصولی از ماشین شارژی سبب تقویت حواس انسان می شود و می تواند هوش حرکتی وی را تقویت کند.

3-      با کمک ماشین شارژی به راحتی می توانید قوانین راهنمایی و رانندگی را به کودک خود بیاموزید. دقت داشته باشید شما می توانید در حین بازی کردن کودک با این ماشین به خوبی قوانین راهنمایی و رانندگی را برای وی تشریح کنید. با بازی کردن کودک بهتر و راحت تر این قوانین را یاد می گیرد از این رو نیز می تواند از همان ابتدا به صورت اصولی رانندگی کند.

خب بریم یه سری نکات کلیدی که بهترین انتخاب را برای خرید ماشین شارژی داشته باشید.

برای خرید ماشین شارژی به چه نکاتی توجه کنیم؟

همان طور که پیداست می خواهیم به شما نکاتی رو بگیم که در خرید ماشین شارژی باید حتماً و حتماً به آنها توجه کنید. لطفاً با ادامه مقاله با ما همراه باشید.

خرید ماشین شارژی

تعداد موتور و توان موتور

ماشین های شارژی به طور کلی به دو دسته دو موتوره و چهار موتوره تقسیم بندی می شوند ولی در واقع اگر بخواهیم خیلی دقیق تر به این موضوع نگاه کنیم ماشین های شارژی یک موتور در قسمت فرمان ماشین دارند و بعضی از ماشین ها برای حالت گهواره موتور جداگانه قرار گرفته است در مجموع به هایم به صورت کلی به این موضوع نگاه کنیم ماشین های شارژی یا دو موتور و دو گیربکس در چرخ های جلو دارند یا چهار موتور و چهار گیربکس برای هر چهار چرخ قرار داده شده است.

در رابطه با توان موتور ها باید اشاره کنیم که موتور های ماشین شارژی از توان ۲۴ وات تا ۵۵ وات دسته بندی می شوند. هر چقدر میزان وات موتور ها بیشتر باشد قدرت بیشتری را به گیربکس و چرخ ها انتقال میدهد.

نوع باتری، ولتاژ، آمپر و تاریخ انقضاء

مسئله مهم دیگری که باید به آن توجه کنیم باطری ماشین شارژی است. باتری های ماشین شارژی انواع مختلفی دارند که به طور معمول بر روی ماشین های با کیفیت خوب، باتری های ۱۲ ولت ۷ آمپر و یا 10 آمپر قرار داده می شود. ولتاژ باتری ها از ۶ تا ۲۴ ولت برای ماشین های مختلف استفاده می شود، که هر چقدر ولتاژ بیشتر باشد، قدرت بیشتری به موتور ها رسانده می شود و باتری دیرتر تمام شود.

ابعاد

ابعاد ماشین شارژی ها با توجه به سبک ماشین ها متفاوت هستند به طور میانگین ابعاد های ماشین های سواری حداکثر طول ۱۲۰ سانتی متر دارد و در ماشین های آفرودی و شاستی ابعاد به طول ۱۴۵ سانتی متر هم میرسد. پهنای ماشین شارژی ها همانطور که در سبک های مختلف طول ها تغییر می کرد، پهنای ماشین شارژی ها نیز تغییر می کند و از حدود ۵۰ سانتی متر تا حدود ۸۵ سانتی متر تخمین زده می شود.

ارتفاع ماشین شارژی ها همچنین از ارتفاع ۵۵ سانتی متر شروع و تا ارتفاع 110 سانتی متر ادامه می یابد، پس باید به این نکته توجه کنید که اگر میخواهیم ماشین بزرگی تهیه کنید، حتماً باید از مدل های آفرودی و شاسی استفاده کنید که ابعاد بزرگتری را دارند و بچه ها راحت تر می توانند داخل ماشین ها بنشینند و بازی کنند و تا سن بیشتری کودکان ما می توانند از اون وسیله بهره مند باشند و استفاده کنند.

نوع رنگ بدنه ماشین شارژی

رنگ ماشین شارژی به چند گروه تقسیم می شود: رنگ ساده، رنگ کربن، رنگ لمینت و رنگ متالیک

به طور کلی اکثر ماشین های داخل بازار از دو رنگ ساده و متالیک استفاده می کنند، تفاوت این دو با هم در این است که رنگ متالیک رنگ براق و درخشنده است ولی رنگ ساده رنگ خود پلاستیک و موادی هست که در آلیاژ پلاستیک استفاده می شود.

بخواهیم مقایسه انجام بدیم در رابطه با این دو رنگ باید توجه کنیم که رنگ های متالیک امکان پرش رنگ را دارند و به وسیله کلید یا وسایل مختلف خط و خش می افته، ولی رنگ های ساده تحت هیچ شرایطی پرش رنگ و ایجاد خط و خش به صورت کاملاً مشهود را ندارند.

دو رنگ دیگر (کربن و لمینت) به صورت خیلی محدودی، روی محدود ماشین هایی قرار داده شده است که از قیمت بالاتری برخوردار است. رنگ کربن به مانند رنگ متالیک امکان مختوش شدن و جای اثر انگشت را دارد. رنگ لمینت بهترین نوع رنگ در زمینه تولید ماشین شارژی است که هم از براقی کافی برخوردار است و هم پرش رنگ ندارد.

پنل پخش موزیک

پنل پخش ماشین شارژی انواع مختلفی دارد و به صورت کلی به دو دسته مانیتور دار و بدون مانیتور تقسیم می شود. همان طور که مشخص است قیمت محصولاتی که دارای پنل پخش مانیتور دار هستند از قیمت بالاتری برخوردار هستند. اگر بخواهیم بیشتر به این موضوع نگاه کنیم، پنل های پخش در موارد داشتن یا نداشتن بلوتوث، رادیو، گهواره، نمایشگر میزان باتری، امکان خاموش و روشن کردن چراغ ها و... تفاوت دارند.

نوع استارت

استارت ها به دو دسته ی دکمه ای و سویچی تقسیم می شوند، این موضوع قابلیت تبدیل شدن به هم را دارد. با توجه به علاقه کودک امکان تغییر به یکدیگر را دارند.

نوع لاستیک ماشین شارژی

لاستیک های ماشین شارژی نیز به طور کلی به دو گروه مجزا (EVA یا پلاستیک فشرده و اسفنجی یا فوم) تقسیم می شوند. که هر کدام چندین نوع کیفیت مختلف دارند. باید حتما به این نکته توجه کنید که موقع خرید، لاستیک های ماشین را به دقت بررسی کنید که از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد.

صندلی و نشیمنگاه

توجه و بررسی این مورد به سادگی اتفاق می افتد، چون بدون تجربه به راحتی می توانید صندلی ماشین را بررسی کنید که آیا روکش چرم دارد یا خیر. ترجیحا ماشین شارژی تهیه کنید که از یک لایه اسفنج و چرم پوشیده شده باشد.

کیفیت ساخت

کیفیت ساخت ماشین های شارژی با توجه به نوع سفارش بازرگانی های مختلف از چین، متفاوت هست. حتما از بازرگانی های معتبری که بر روی محصولات شان گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر ارائه میکند محصول تهیه کنید. برای این منظور ما به شما بازرگانی شرکت زاگرس تجارت نوین رو معرفی می کنیم.

ماشین شارژی

سوالات متداول (ماشین شارژی)

 • ماشین شارژی دو موتوره بخریم یا چهار موتوره؟ چه تفاوتی دارند؟

جواب این سوال تناسب مستقیمی با سن و وزن کودکان دارد. ماشین های دو موتوره برای رده سنی 1 الی 7 سال معمولا استفاده می شود و این گونه از ماشین ها، برای یک نفر مناسب هستند و دوستانی که میخواهند برای دو کودک، یک ماشین تهیه کنند، حتما از مدل هایی خریداری کنند که دارای 4 موتور و سبک آفرودی هستند.

مورد بعدی در رابطه با موتورها، توان موتورها هستند. توان موتورها از 24 وات شروع و تا 55 وات قدرت دارند. هر چقدر موتورها توان بالاتری داشته باشند، قدرت و کشندگی بیشتری به چرخ ها انتقال می یابد.

* به طور کلی اگر لیمیتیشن قیمت ندارین، حتما از مدل های 4 موتوره و با قدرت 55W تهیه کنید.

 • ماشین شارژی متالیک و ساده چه تفاوتی دارند؟ آیا مهم است؟

اولین تفاوت، قیمت بالاتر متالیک نسبت به رنگ ساده است. ماشین شارژی های متالیک نسبت به ماشین شارژی های ساده یک لایه رنگ اضافه تر دارند، که باعث زیباتر شدن آن می شود. اگر زیبایی بصری اولیه رنگ متالیک براتون اهمیت دارد، رنگ متالیک را انتخاب کنید. در غیر این صورت نیاز به هزینه ی اضافی کردن ندارید.

 • ماشین شارژی دخترانه یا پسرانه!

این موضوع اهمیت چندانی ندارد ولی با توجه به تجربه 12 ساله ی ما، معمولا مشتری ها از رنگ های اسپورت (مشکی، نقره ای، سفید، قرمز) استتقبال می کنند که ماهیت دخترانه یا پسرانه ندارد.

رنگ های دخترانه: صورتی، بنفش

رنگ های پسرانه: آبی، سبز

 • سبک و تیپ ماشین شارژی

 1. سواری
 2. مسابقه ای
 3. کامیون
 4. لیفتراک و خدماتی
 5. پلیس
 6. شاستی بلند
 7. آفرودی
 • علت قیمت های مختلف ماشین شارژی!

ویژگی ها و امکانات و خدمات باعث ایجاد تغییر قیمت ها هستند. برای مثال شما یک ماشین شارژی را در یک فروشگاه 5 میلیون می بینید ولی همان ماشین در فروشگاه دیگر قیمت 6 میلیون دارد. در جدول زیر به چندین مورد در این زمینه با ذکر قیمت حدودی اشاره شده است.

جدول مواردی که باعث اختلاف قیمت می شود

موارد ایجاد اختلاف قیمت حدود اختلاف قیمت
نوع رنگ (ساده، لمینت، متالیک، کربن) 200.000 الی 750.000 تومان
امکانات پنل پخش 300.000 الی 500.000 تومان
تعداد موتور و توان موتور 600.000 الی 1.500.000 تومان
نوع لاستیک (EVA و اسفنجی) 800.000 الی 1.750.000 تومان
بدون گارانتی و گارانتی (زاگرس سرویس) 400.000 الی 1.200.000 تومان
 • کشور سفارش دهنده ماشین شارژی و اهمیت آن

در توضیحات بالا، به این مورد که بازرگانی واردکننده ماشین شارژی ها مختلف هستند و هر شرکت با توجه به سیاست های خود از چین خرید می کنند و کالا وارد کشور میکنند اشاره شد. که ما به شما بازرگانی زاگرس سرویس (زاگرس تجارت نوین) را به عنوان انتخاب اول معرفی کردیم. در کنار این بازرگانی محصولاتی که سفارش امارت هستند و داخل ایران پیدا می شوند؛ نیز کیفیت بالایی را دارند.

 • ماشین شارژی یک نفره، دو نفره، طرح دو نفره

در هنگام خرید ماشین شارژی، حتما به صندلی شارژی توجه بسیاری کنید. ماشین های تک نفره، همان طور که از اسم آن ها پیداست برای استفاده ی یک کودک ساخته شده است؛ باز هم باید خیلی دقت کنید، چراکه ماشین های یک نفره نیز ابعاد های مختلفی دارند و حتما با بررسی قد و وزن و انتظاری که از ماشین دارید، مدلی را انتخاب کنید که برای مثال، یک سال بعد برای کودک شما کوچک نشود و یا با توجه به در نظر نگرفتن تحمل وزن ماشین شارژی نسبت به وزن کودک متحمل خرابی های آینده نباشید.

به این نکته توجه کنید: هر ماشین شارژی که صندلی آن 2 کوهان داشت، دو نفره ی واقعی نیست و ممکن هست طرح دو نفره باشد. برای متوجه شدن این موضوع تنها راهی که دارید؛ اندازه گرفتن عرض صندلی است. چنانکه عرض صندلی ها بالای 42 سانتی متر بود، دونفره تلقی و در غیر این صورت طرح دونفره تلقی می شوند، که مناسب برای یک کودک می باشد.

 • امکانات ویژه و اسپورتینگ ماشین شارژی

امکان بی نظیری که از مجموعه برلیانس برای شما مهیا شده، اسپرت کردن و آبشنال کردن ماشین شارژی هست. پس از امکان سنجی محصول خریداری شده ی شما، در صورت امکان قابلیت های مانیتور دار کردن حرفه ای با سیستم عامل اندروید، سیستم صوتی ضبط و باند حرفه ای، نصب دوربین دنده عقب، نصب دزدگیر و... را دارد.

 • گارانتی و خدمات پس از فروش و قطعات ماشین شارژی

شرکت های واردکننده این محصولات اکثرا گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر و دارای کیفیتی را ارائه نمی دهند. برای این منظور فروشگاه های مختلف برای محصولاتی که میفروشند در انتهای فاکتور عبارتی با عنوان گارانتی یا ضمانت نامه قید می کنند، ضمن احترام به فروشندگان محترم، ولی به طور قطع و یقین این دسته از گارانتی ها، هیچ گونه پایه و اساسی ندارند و در هنگام وقوع اتفاق، از تعهد به آن متن خودداری می کنند.

تنها شرکتی که در این زمینه گارانتی و ضمانت نامه اساسی و معتبر برای مصرف کننده در نظر گرفته است، شرکت زاگرس تجارت نوین (زاگرس سرویس) می باشد. این شرکت برای محصولات خود سریال و کارت ضمانت در نظر گرفته است که پس از خرید مشتری، سریال به مشخصات خریدار متعلق می گردد و لینک اصالت محصول و ضمانت نامه برای مشتری پیامک می شود.

 • گواهینامه و پلاک ماشین شارژی! جذاب و تحقق واقعیت

و دوباره امکان بی نظیری که از مجموعه برلیانس برای شما مهیا شده،گواهینامه و پلاک کردن ماشینی هست که از مجموعه ی برلیانس تهیه می کنید. این امکان به صورت هدیه و کاملا رایگان برای مشتریانی که از ما خرید کنند انجام خواهد شد و به صورت کاملا رایگان تحویل مشتری خواهد شد.

 • نحوه سفارش ماشین شارژی

برای ثبت سفارش ماشین شارژی، کافیه محصول مورد نظر را به سبد خرید اضافه کنید و مراحل خرید را بپیمایید و منتظر دریافت کالا از مامور تحویل باشید. امکان ارسال ماشین شارژی ها به تمامی شهرستان ها و استان ها وجود دارد.

برای ثبت سفارش تلفنی و یا واتس آپی کافیه به راه های ارتباطی که داخل سایت عنوان شده است مراجعه کنید.

ماشین شارژی

 • نتیجه گیری و جمع بندی

برای خرید این نوع وسایل برای کودکان خود، حتما قبل از خرید، نظرات مشتریان مجموعه ای که قصد خرید دارید را بررسی کنید و از فروشگاهی ماشین شارژی تهیه کنید که در کنار نظرات مثبت مشتریانی که خرید کرده اند، از قدمت و تجربه ی بالایی نیز برخوردار باشند. چرا که اعتبار خود را هیچ وقت زیر سوال نمی برند.

ادامه مطلبShow less

فهرست

صفحه اصلی

پروفایل

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم