برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فیلتر توسط
فیلتر توسط
قیمت
  • 4,500,000 تومان - 7,250,000 تومان

موجود بودن

جک دوچرخه

فیلتر توسط

جک دوچرخه

دوچرخه سواری جزو یکی از تفریحات مورد علاقه همهی افراد است. اما برای لذت بردن از این ورزش نیاز است تا لوازم جانبی آن تکمیل باشد تا هنگام سفر و یا طبیعت گردی با دوچرخه دچار مشکل نشوید. یکی از ضروریترین ابزارهای این وسیله، جک دوچرخه است. این وسیله که در واقع نقش یک استند را دارد، باعث میشود تا دوچرخه به راحتی بر روی آن قرار بگیرد. در نتیجه از افتادن دوچرخه جلوگیری میکند.

اگر شما هم میخواهید با این ابزار جانبی دوچرخه آشنا شوید، خواندن ادامه این مقاله از مجله برلیانس را از دست ندهید. ما در این مقاله قصد داریم تا شما را در رابطه با خرید پایه نگهدارنده دوچرخه راهنمایی کنیم تا انتخاب درستتری داشته باشید.

کاربرد جک دوچرخه چیست؟

گاهی اوقات ممکن است فضای خانه و یا گاراژ شما محدود باشد. از طرفی دیگر میخواهید که دوچرخههای شما نیز با نظم بهتری کنار هم دیگر قرار بگیرند. در چنین شرایطی خرید جک مخصوص دوچرخه را به شما پیشنهاد میدهیم. جک مخصوص دوچرخه که با نامهای استند دوچرخه و یا پایه نگهدارنده دوچرخه نیز شناخته میشود، انواع مختلفی دارد. البته تمام این مدلها بسته به سلیقه شما دارد.

از آن جمله میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

جک دوچرخه مخصوص روی زمین: برخی از پایهها بر روی زمین قرار میگیرند و شما میتوانید دوچرخه را به راحتی بر روی آن قرار دهید. البته این مدل جک دوچرخه نیز شامل دو مدل متفاوت است. یک مدل به صورت پایهدار است و دوچرخه به راحتی بر روی آن قرار میگیرد. مدل دیگر فقط نقش نگهدارنده داشته و به چرخهای دوچرخه متصل میشود. در نتیجه میتواند دوچرخه را بر روی زمین نگه دارد.

جک دوچرخه مخصوص روی دیوار: این مدل جک مخصوص دوچرخه، به گونهای طراحی شده است که میتوانید آن را بر روی دیوار خانهی خود نصب کنید. اگر فضای کمتری دارید، انتخاب این مدل جک برای شما مناسب است. در غیر این صورت اگر فضای خانه شما بزرگ است و نمیخواهید دیوارها سوراخ شود، بهتر است از خرید این مدل منصرف شوید.

مدلهای مختلف جک مخصوص دوچرخه

اگر شما هم به دنبال پایه نگهدارنده دوچرخه و یا همان جک مخصوص دوچرخه هستید، مدلهای زیر را به شما پیشنهاد میدهیم:

پایه نگهدارنده دیواری دوچرخه

این مدل از جنس فلزی است و بر روی دیوار نصب میشود. این پایه نگهدارنده برای دوچرخههای شهری، کوهستانی، هیبریدی، کورسی و جادهای بسیار مناسب است. این پایه نگهدارنده امکان تنظیم جهت دوچرخه را برای شما به خوبی فراهم میکند

پایه نگهدارنده دوچرخه مدل تاپیک

این پایه نگهدارنده از جنس آلومینیوم لوله ای است. در نتیجه زمانی که از این دوچرخه استفاده نمیکنید، به راحتی میتوان دوچرخه را بر روی آن قرار دهید. جنس این پایه به گونهای است که میتواند وزن سنگین دوچرخه را به خوبی تحمل کند.

این جک برای فروش دوچرخه در نمایشگاهها یک گزینهی پیشنهادی مناسب است. چرا که به کمک این جک دوچرخه میتوانید چرخ عقب دوچرخه را بالا نگه دارید. علاوه بر این، این محصول به صورت دو منظوره نیز طراحی شده است. در مواقع ضروری به شما این اجازه را میدهد که بتوانید دوچرخه خود را تنظیم، تعمیر و یا تست کنید.

شما میتوانید این پایه نگهدارنده را برای تمامی دوچرخههای کوهستان و سایر دوچرخهها نیز استفاده کنید. این پایه به صورت تاشو است و دارای دو گیره نگهدارنده و آزادکننده نیز است.

پایه نگهدارنده زمینی قابل حمل

این مدل پایه نگهدارنده مخصوص دوچرخه، علاوه بر جک، به عنوان وسیلهای برای بالا بردن چرخ عقب دوچرخه نیز استفاده میشود. جزو وسایل جانبی این پایه نگهدارنده یک قلاب نگهدارنده لوله پایینی نیز است که برای دوچرخههای جادهای قابل استفاده است. شما میتوانید این پایه نگهدارنده را به راحتی جمع کرده و درون کیف ابزار خود قرار دهید.

از طرف دیگر نمایشگاههای فروش دوچرخه نیز میتوانند از این جک به عنوان وسیلهای برای نمایش دوچرخه استفاده کنند. همچنین به کمک این محصول میتوانید تعمیرات دوچرخه را به راحتی نیز انجام دهید. از طرف دیگر برای انبار کردن تعداد زیادی دوچرخه نیز میتوانید از این وسیله استفاده کنید. چرا که جای بسیار زیادی نمیگیرد. در نتیجه دوچرخهها به صورت مرتب کنار یکدیگر قرار خواهند گرفت.

برخی از مدلهای جک دوچرخه به گونهای طراحی شدهاند که بدون نیاز به هیچ ابزاری میتوان برای اتصال دوچرخه از آن استفاده کرد. همچنین به کمک این پایه نگهدارنده میتوان چرخ عقب را بالا برد. در نتیجه میتوان به راحتی دوچرخه را تمیز کرد.

قیمت جک مخصوص دوچرخه

پایه نگهدارنده دوچرخه و یا همان جک دوچرخه برای کسانی که دوچرخه سواری حرفهای انجام میدهند و یا نمایشگاه فروش دوچرخه دارند جزو ضروریات است. چرا که بدون این پایه نمیتوان دوچرخه خود را نگه داشت و یا به نمایش گذاشت. قبل از خرید جک مخصوص دوچرخه بهتر است به نیاز و بودجه خود توجه داشته باشید. چرا که مدلها و امکانات مختلف هر جک، بر روی قیمت نهایی محصول تاثیرگذار است.

به صورت کلی قیمت نهایی استند نگهدارنده دوچرخه و یا همان جک، نسبت به باربند دوچرخه ارازنتر است. چرا که سبکتر هستند و کاربرد فراوان دارند.

به صورت کلی برخی امکانات مانند قابلیت نصب بر روی دیوار، تاشو بودن، جنس جک، گیره نگهدارنده، اهرمهای آن، سهولت نصب و استفاده از آن، کیفیت مواد به کار رفته، طراحی و ... از جمله مواردی است که باعث میشود تا قیمت نهایی محصول بالا و پایین برود.

به صورت کلی ابتدا باید نیاز خود را بسنجید. سپس با توجه به بودجهی خود اقدام به خرید جک دوچرخه کنید. چرا که عدم توجه به این موارد ممکن است محصولی را خریداری کنید که نیازهای شما را به خوبی برآورده نکند.

راهنمای خرید جک دوچرخه

جک دوچرخه از مهم ترین بخش های آن است که در هنگام پارک کردن دوچرخه به کارتان می آید. از این رو نیز در هنگام خرید لوازم دوچرخه اهمیت زیادی دارد. برای خرید جک دوچرخه نیازاست تا اطلاعاتی داشته باشید که درادامه بیشتر درباره آنها صحبت می کنیم.

انتخاب نوع جک دوچرخه

جک دوچرخه مدل های متنوعی به بازار عرضه می شود که هریک ویژگی های خاص خود را دارند. در این مطلب به صورت مفصل انواع این جک را به شما معرفی کردیم و شما می توانید بسته به ویژگی های هریک نسبت به خریدشان اقدام کنید.

ما در برلیانس انواع این جک را با بالاترین کیفیت به شما عرضه می کنیم از این رو نیز می توانید با خیال راحت از سایت ما خرید کنید.

بررسی سایز دوچرخه

از دیگر مواردی که برای خرید جک دوچرخه اهمیت دارد، سایز دوچرخه شماست. دقت داشته باشید اندازه این جک براساس اندازه دوچرخه شما معین می شود از این رو نیز توجه به آن در هنگام خرید الزامی است. البته به تازگی مدل هایی از جک وارد بازارشده اند که قابلیت تنظیم ارتفاع دارند و شما می توانید روی هر دوچرخه با هر سایزی از آن استفاده کنید.

انتخاب رنگ مناسب

اگر ظاهر دوچرخه برای شما اهمیت دارد در هنگام خرید باید به دنبال انتخاب رنگ مناسبی برای این محصول باشید. البته امروزه بیشتر جک ها به رنگ سیاه عرضه می شوند با این وجود اگر به رنگ دیگری علاقه دارید، حتما با گشتن در بازار می توانید آن را پیدا کنید.

سخن نهایی

ما در این مقاله از برلیانس به معرفی جک مخصوص دوچرخه پرداختیم. این وسیله جانبی به دلیل کاربرد گسترده خود جزو یکی از ضروریترین وسایلی است که باید همیشه همراه خود داشته باشید و یا در خانه نصب کنید. در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با خرید این محصول میتوانید با پشتیبانی 24 ساعته ما در تماس باشید.

همکاران ما شما را راهنمایی خواهند کرد تا با توجه به بودجه و نیاز خود بهترین انتخاب را داشته باشید و از خرید خود لذت ببرید.

 

 

ادامه مطلبShow less

فهرست

صفحه اصلی

پروفایل

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم