برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فیلتر توسط
فیلتر توسط
قیمت
  • 650,000 تومان - 20,000,000 تومان

موجود بودن

لوازم دوچرخه

فیلتر توسط

برای دوچرخه سواری نیاز به تجهیزات و لوازم زیادی دارید تا بتوانید در کمال آرامش این ورزش را دنبال کنید. از این رو نیز بهتراست پس از خرید دوچرخه به دنبال انتخاب لوازم دوچرخه موردنیازتان باشید. درادامه سعی می کنیم اطلاعات بیشتری را درباره لوازم دوچرخه به شما ارائه کنیم. همراه ما باشید.

معرفی لوازم دوچرخه

لوازم دوچرخه به تعداد خاصی محدود نمی شود و شما می توانید بسته به نیازتان هریک از آنها را انتخاب و خریداری کنید.

لباس دوچرخه سواری

از مهم ترین لوازم دوچرخه می توان به لباس دوچرخه سواری اشاره کرد. مسلما شما نمی توانید با استفاده از لباس معمولی به خوبی رکاب بزنید و لباس هایتان برای شما محدودیت ایجاد می کند. از این رو نیز بهتراست برای دوچرخه سواری حرفه ای به دنبال خرید لباس مخصوص باشید که بتوانید مدت ها بدون هیچ مشکلی رکاب بزنید.

دستکش دوچرخه سواری

دستکش دوچرخه سواری از دیگر لوازم دوچرخه می باشد که در مدل های متنوعی عرضه می شود.  از این دستکش می توانید در فصول مختلف سال استفاده کنید. دقت داشته باشید دستکش دوچرخه سواری در فصل تابستان از پارچه های نازک دوخت می شود و برای فصول سرد سال از پارچه های ضخیم تری در ساخت آنها استفاده می شود. شما می توانید برای دوچرخه سواری در هر فصلی از نوع دستکش خاص آن استفاده کنید.

قمقمه دوچرخه

از مهم ترین لوازم دوچرخه که برای رکاب زدن های طولانی مدت به شما کمک می کند، قمقمه دوچرخه سوار است. مسلما رکاب زدن های طولانی مدت انرژی بسیارزیادی از شما هدر می دهد از این رو نیز احساس تشنگی نخواهیدکرد. به همین دلیل به همراه داشتن قمقمه دوچرخه برای شما الزامی خواهدبود.

 

ادامه مطلبShow less

فهرست

صفحه اصلی

پروفایل

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم