برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فیلتر توسط
فیلتر توسط
قیمت
  • 3,190,000 تومان - 4,785,000 تومان

سایز
کمک فنر جلو
کمک فنر عقب
دوچرخه پرادو

دوچرخه پرادو

پرادو از برندهای تخصصی دوچرخه کودک است که محصولات متنوعی را ارائه می کند. ویژگی های دوچرخه این برند سبب می شود تا بتواند در سراسرجهان طرفداران بسیارزیادی را به خود جلب کند.

فیلتر توسط

دوچرخه پرادو

پرادو یکی از دیگر برندهای تایوانی است که به صورت تخصصی روی تولید دوچرخه های کودک فعالیت دارد. تنوع دوچرخه های برند پرادو سبب شده است تا بتوانید به راحتی مدل باب سلیقه فرزندتان را از این برند خریداری کنید. برند پرادو جز بهترین برندها در بین تولیدکنندگان دوچرخه کودک است که محصولات آن از نظر کیفی در سطح ایده آلی قراردارند. در ادامه این مطلب بیشتر درباره برند پرادو و محصولات آن صحبت می‌کنیم. همراه ما باشید.

درباره برند پرادو

اگر به دنبال انتخاب یک برند باکیفیت در حوزه تولید دوچرخه کودک هستید، برند پرادو انتخاب خوبی برای شما خواهدبود. دوچرخه های تنوع بسیارزیادی دارند و از سن5تا14 سال قابل استفاده می‌باشند. در ساخت آنها نیز از بهترین متریال استفاده می‌شود از این رو نیز می‌توانید با خیال راحت آن را برای کودک خود خریداری کنید. طراحی دوچرخه پرادو بسیارزیباست از این رو نیز حتما مورد سلیقه کودکان شما خواهدبود.

راهنمای خرید دوچرخه پرادو

پرادو یکی از برندهایی است در زمینه تولید انواع دوچرخه کودک و بزرگسال فعالیت می کند. شما می توانید به راحتی دوچرخه موردنظر خود را از بین محصولات برند پرادو بیابید. درادامه نکاتی که برای خرید محصولات برند پرادو نیاز دارید را بررسی می کنیم.

انتخاب سایز مناسب

از نظر سایزبندی محصولات برند پرادو باید بگوییم که این برند برای هر سن و فرم اندامی سایز مناسب دوچرخه را ارائه می کند. از این رو نیز به راحتی با اطلاع از ویژگی های ظاهری خود می توانید بهترین سایز را انتخاب کنید.

انتخاب نوع ترمز

برای پرادو در ساختار دوچرخه های خود از ترمزهای متفاوت استفاده می کند که هریک ویژگی های خاص خود را دارند. ازجمله این ترمزها می توان به ویبریک، دیسکی سیمی و لقمه ای اشاره کرد. شما می توانید بسته به ویژگی های هریک از این ترمزها نسبت به خریدشان اقدام کنید. برای مثال ترمز ویبریک از بهترین گزینه هایی است که در دوچرخه کودک مورداستفاده قرارمی گیرد.

جنس فریم دوچرخه

فریم دوچرخه از مهم ترین بخش های آن است که تاثیر بسیارزیادی را روی استحکام آن می گذارد. شما می توانید دوچرخه های این برند را با فریم آلمینیوم، منیزیم و آهن خریداری کنید. البته که امروزه مدل های آلمینیومی بیشتر مورد استقبال قرارمی گیرند زیرا علاوه بر داشتن قیمت مناسب وزن بسیار کمی نیز دارند.

خرید دوچرخه هایی با فریم آهنی پیشنهاد نمی شود زیرا آهن وزن دوچرخه را چندین برابر می کند از این رو نیز رکاب زدن های طولانی را برای شما سخت خواهدکرد.

ویژگی های دوچرخه برند پرادو

برند پرادو محصولات تخصصی کودک را عرضه می‌کند از این رو نیز اگر به دنبال خرید دوچرخه ای باکیفیت و ایمن برای فرزند خود هستید، بهتراست با محصولات آن آشنا شوید. بدین ترتیب با مقایسه ویژگی های این برند و سایر برندهای تولیدکننده دوچرخه کودک خواهیدتوانست بهترین انتخاب را رقم بزنید. دقت داشته باشید کودک شما در سن رشد است ازاین رو انتخاب و خرید دوچرخه مناسب برای وی اهمیت بسیارزیادی دارد. به همین دلیل نیز باید قبل از خرید به خوبی درباره انتخاب برند مناسب تحقیق کنید تا بتوانید انتخابی ایمن داشته باشید.

فریم باکیفیت

فریم از مهم ترین بخش های هر دوچرخه است که میزان استحکام آن را نشان می‌دهد. برند پرادو نیز در ساخت دوچرخه های خود از آهن، فولاد و آلمینیوم استفاده می‌کند. فریم به کاررفته در دوچرخه کودک پرادو مقاومت بسیاربالایی دارد از این رو نیز می‌تواند در برابر ضربات احتمالی به خوبی مقاومت کند. دقت داشته باشید کودک شما در ابتدای یادگیری این مهارت بارها زمین می‌خورد از این رو نیز باید فریم استحکام کافی را دارا باشد تا با چندبار ضربه خوردن کیفیت خود را از دست ندهد.

دسته بندی دوچرخه کودک پرادو

برند پرادو دوچرخه های کودک خود را به دو دسته دخترانه و پسرانه تقسیم می‌کند. تنوع رنگی دوچرخه های این برند نیز در مدل های دخترانه و پسرانه بسیارزیاد است. البته نمی توان برخی از این رنگ ها را تنها مختص دوچرخه هایی خاص از این برند دانست. شما می‌توانید بسته به سلیقه کودکتان هریک از رنگ های این دوچرخه ها را خریداری کنید و تنها به صرف دخترانه و پسرانه بودن آنها اکتفا نکنید.

سایزبندی دوچرخه

برند پرادو سایزبندی کاملی را برای دوچرخه کودک خود عرضه می‌کند. از این رو نیز می‌توانید مناسبترین این اندازه ها را برای کودک خود انتخاب کنید. برای انتخاب اندازه مناسب برای دوچرخه لازم است ابتدا اندازه قد کودک و ارتفاع داخلی پای وی را درنظربگیرید. براین اساس می‌توانید بهترین انتخاب را برای کودک خود داشته باشید.

 برای مثال آن دسته از کودکانی که قد آنها بین 115تا 135 سانتیمتر است، دوچرخه های 20 برند پرادو انتخاب بسیارخوبی برای آنها خواهدبود.

امکانات جانبی

برند پرادو امکانات جانبی را نیز برای دوچرخه سواری راحت کودکان درنظرگرفته است.ازجمله این امکانات می‌توان به سبد حمل لوازم کودک اشاره کرد که معمولا ازجنس فلزباکیفیت است و دوام بسیارخوبی دارد. این سبد توری به شکلی است که به راحتی می‌توان محتویات داخل آن را به راحتی مشاهده کرده و برای حمل لوازم کودک از آن استفاده کرد.

دور فرمان این دوچرخه ها نیز نوعی ابری قرارگرفته است که برای جلوگیری از ضربه خوردن فرمان در اتفاقات مختلف مورداستفاده قرارمی‌گیرد.

ترکبندی که در بخش عقبی این دوچرخه نصب شده است نیز علاوه بر زیبایی بیشتر ، جادار است و می‌تواند برای حمل وسایل کودک به وی کمک کند.

هم چنین شبرنگ هایی که در جلو و عقب این دوچرخه استفاده شده است، دوچرخه سواری در شب را برای کودک شما راحت تر خواهدکرد. پس تمامی این امکانات جانبی در جهت دوچرخه سواری راحت تر به کودکتان کمک خواهندکرد.

قاب زنجیری زیبا

یکی دیگر از ویژگی های جذاب دوچرخه پرادو، قاب زنجیری زیبایی است که نقش و نگارهای روی آن طراحی جذابی را به این محصول بخشیده است. این قاب از جنس فلز است و سبب می‌شود تا هنگام دوچرخه سواری زنجیر به پای کودک شما آسیبی واردنکند.

ترمزباکیفیت

ترمز از مهم ترین بخش های دوچرخه به خصوص در دوچرخه کودک است. در برخی از دوچرخه های این برند از ترمز لقمه ای استفاده شده است که ساختار ساده تری نسبت به سایر مدل ترمزها دارند. از این رو نیز قیمت آنها نسبت به سایر مدل ترمزهای موجود در بازار نیز به صرفه تر است.

طراحی زیبا زین

زین از بخش های دوچرخه است که هم روی زیبایی و هم روی راحتی دوچرخه سوار تاثیرگذار است. از این رو باید به طراحی ظاهری آن در هنگام خرید توجه کرد. زین های دوچرخه پرادو به گونه ای طراحی شده است که کودک شما هنگام نشستن روی آن احساس راحتی خواهدداشت. علاوه براین رنگ های به کاررفته در این زین و هماهنگی آن با سایر بخش های دوچرخه هارمونی جذابی را ایجاد می کند.

سردسته راحت

برای اینکه کودک شما در هنگام دوچرخه سواری نیز احساس راحتی بیشتری داشته باشد، سردسته های به کاررفته در دوچرخه پرادو بسیارنرم و خوش فرم هستند. همین نرم بودن آنها سبب می‌شود تا از خسته شدن کودک شما در حین دوچرخه سواری جلوگیری کنند.

وجود بغلبند

برای اینکه کودک شما در حین دوچرخه سواری بتواند راحت تر تعادل خود را حفظ کند، وجود بغلبند برای دوچرخه وی ضروری است. این بغلبندها در ابتدای دوچرخه سواری به کودک کمک می‌کند و بعدها با بزرگترشدن کودک می‌توانید آنها را از دوچرخه جدا کنید تا به صورت مستقل دوچرخه سواری کند.

لاستیک بادوام

برند پرادو در تولید دوچرخه های خود از لاستیک های بادوام با عاج ریز استفاده می‌کند که سبب می‌شود رکاب زنی راحت تری داشته باشید.

در این بخش تمامی ویژگی های دوچرخه کودک پرادو را با هم بررسی کردیم. شما می‌توانید با بررسی آنچه بیان شد برای خرید محصولات این برند تصمیم بگیرید. اگر تصمیمتان برای خرید دوچرخه برند پرادو قطعی است، پیشنهاد می‌کنیم حتما به محصولات این برند در سایت ما نیز سری بزنید. ما سعی کرده‌ایم بهترین این دوچرخه را با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب عرضه کنیم. اگر هم اطلاعاتی کافی برای خرید اینترنتی دوچرخه مناسب کودکتان ندارید، می‌توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید و بهترین انتخاب را رقم بزنید.

ادامه مطلبShow less

فهرست

صفحه اصلی

پروفایل

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم