برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
پرادو

پرادو

9,100,000 تومان
جهت تعیین رنگ محصول پس از سفارش همکاران با شما تماس میگیرند. جهت طراحی و صدور گواهی نامه و پلاک خودرو در واتس اپ، تیم پشتیبانی با شما در ارتباط خواهند بود. حداکثر تا 24 ساعت پس از ثبت سفارش، گارانتی محصول خریداری شده...
10,580,000 تومان
جهت تعیین رنگ محصول پس از سفارش همکاران با شما تماس میگیرند. جهت طراحی و صدور گواهی نامه و پلاک خودرو در واتس اپ، تیم پشتیبانی با شما در ارتباط خواهند بود. حداکثر تا 24 ساعت پس از ثبت سفارش، گارانتی محصول خریداری شده...

پیشرفت تکنولوژی باعث شده است تا وسایل بازی بچه‌ها نیز دستخوش تغییراتی شود. یکی از جذاب‌ترین وسایل بازی مخصوص کودکان، ماشین شارژی است که به دلیل شباهت بسیار زیاد به ماشین‌های واقعی همه دختران و پسران عاشق آن هستند. این ماشین‌های شارژی در دو نوع کنترل از راه دور و خودران در بازار به فروش می‌رسد. یکی از زیباترین ماشین‌های برقی، ماشین شارژی پرادو است که می‌تواند یک هدیه‌ی زیبا برای کودک شما باشد.

اگر شما هم می‌خواهید با مزایای این ماشین شارژی آشنا شوید، پیشنهاد می‌کنم خواندن مطلب زیر را از دست ندهید.

ویژگی ماشین شارژی پرادو

ماشین شارژی یکی از بهترین وسایل بازی در کنار دوچرخه است که کودک شما می‌تواند از آن هم در خانه و هم در محیط بیرون استفاده کند. این اتومبیل‌های برقی بسیار سرگرم‌کننده هستند و علاوه بر پرورش فکر و ذهن کودک شما، باعث تحرک او نیز می‌شود.

این نوع از ماشین‌ها به دلیل عدم تولید گازهای سمی، یک وسیله نقلیه مناسب برای محیط زیست است؛ بنابراین کودک شما می‌تواند در سنین پایین قوانین راهنمایی و رانندگی را در کنار ماشین سواری به خوبی یاد بگیرد. ماشین شارژی با داشتن امکانات جانبی بسیار مانند کمربند ایمنی، فرمان هیدرولیک، کمک فنرهای باکیفیت، چرخ‌های مناسب و ... یک رانندگی لذت‌بخش را برای کودک شما به ارمغان می‌آورد.

اگر کودک شما علاقه بسیاری به ماشین‌های شاسی بلند دارد، ماشین شارژی پرادو می‌تواند یک هدیه هیجان‌انگیز برای او باشد. این ماشین شارژی تمام ویژگی‌های یک ماشین پرادو واقعی را دارد و حس لذت‌بخشی را برای کودک شما به ارمغان می‌آورد.

ماشین برقی پرادو تنها یک ماشین اسباب‌بازی لوکس و فانتزی نیست که کودک شما تنها وقت خود را با آن بگذراند. بلکه با بازی کردن با این ماشین شارژی مهارت‌های بسیاری را بدست می‌آورد. از جمله آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

آموزش قوانین راهنمایی و رانندگی

علاقه پسران به رانندگی جزو یکی از خصوصیات ذاتی است. بسیاری از کودکان دوست دارند زمانی که در ماشین کنار والدین خود می‌نشینند، کارهایی مانند عوض کردن دنده، گرفتن فرمان و ... را انجام دهند. خرید این ماشین شارژی کمک می‌کند تا کودکان از همان سنین پایین، ماشین سواری ایمن را تجربه کنند. همچنین در کنار این ماشین سواری، می‌توانند قوانین راهنمایی و رانندگی را به خوبی فرا بگیرند.

افزایش اعتماد به نفس

زمانی که کودکان کارهای بزرگترها را انجام می‌دهند، اعتماد به نفس آنها افزایش پیدا می‌کند. از آنجایی که ماشین شارژی پرادو تمامی تجهیزات کامل برای محافظت از جان کودک مانند کمربند ایمنی، ترمز، دنده و ... را دارند؛ بنابراین می‌تواند یک گزینه‌ی پیشنهادی مناسب برای بازی کردن کودک شما باشد.

افزایش تمرکز

بازی کردن با ماشین شارژی اگرچه یک تفریح و سرگرمی مناسب برای کودکان است، همزمان نیز می‌تواند قدرت ذهن کودکان را پرورش دهد. اگر می‌خواهید که هوش و مهارت کودک شما در کنار بازی کردن افزایش پیدا کند، خرید ماشین شارژی را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

بالا بردن بهره هوشی

بیشتر خانواده‌ها سعی می‌کنند تا در کودکی از طریق مختلف بهره هوشی فرزندان خود را بالا ببرند. یکی از راهکارهای مناسب برای این موضوع، خرید ماشین شارژی است. استفاده از ماشین برقی پرادو باعث می‌شود تا کودک شما در کنار بازی کردن بتواند سایر استعدادهای خود مانند هوش حرکتی، تفکر منطقی، تقویت قوه تخیل و جهت یابی را نیز تقویت کند. چرا که هنگام سواری کودک شما مجبور است که از همه‌ی حواس خود استفاده کند.

به عنوان مثال کودک شما مجبور است تا هنگام ماشین سواری بین چشم، دست و پای خود هماهنگی ایجاد کند تا از بروز تصادف و یا برخورد با اشیا جلوگیری شود. این در حالی است که بازی‌های تلفن همراه فقط لذت‌های آنی دارد و تحرک را در کودکان به صفر می‌رساند. همین موضوع باعث شده است تا اکثر کودکان در حال حاضر بهره هوشی پایینی داشته باشند.

آموزش قوانین و مقررات به کودکان

رانندگی با ماشین شارژی پرادو علاوه بر جنبه سرگرمی، می‌تواند جنبه آموزشی نیز داشته باشد. به این دلیل که کودکان هنگام ماشین سواری مجبور هستند که برخی از قوانین و مقررات مربوط به رانندگی را رعایت کنند. این موضوع باعث می‌شود تا کودک به طور ناخودآگاه با این قوانین آشنا شود. همچنین از آنجایی که کودک در حین بازی کردن است، به سرعت این مسائل را یاد می‌گیرد.

بنابراین می‌تواند همیشه در حین بازی کردن آن را پیاده‌سازی کند. این موضوع باعث می‌شود تا از همان سنین پایین فرهنگ‌ درست ماشین سواری را به فرزندان خود آموزش دهید. به عنوان مثال می‌توانید به کودک خود بگویید زمانی که زنگ موبایل به صدا در می‌آید، باید اول توقف کنید. سپس به تلفن جواب دهید؛ بنابراین این مسئله از همان ابتدا در ذهن کودک شما حک خواهد شد.

بنابراین شما می‌توانید مرحله به مرحله و همراه با بازی کردن قوانین بیشتری را به او آموزش دهید.

هیجان بالا به دلیل شباهت بسیار به ماشین واقعی

ماشین‌های شارژی روز به روز شباهت بسیاری به ماشین‌های واقعی پیدا کرده‌اند. اضافه شدن برخی از آپشن‌ها به این نوع از ماشین‌های شارژی باعث شده است تا هیجان بازی هنگام سواری با این نوع ماشین بالا برود.

به عنوان مثال برخی مدل‌های قدیمی‌تر دارای یک موتور بودند؛ بنابراین کودک نمی‌توانست سرعت بالا و یا عوض کردن دنده را با آن تجربه کند. اما امروزه ماشین‌های شارژی پیشرفت چشم‌گیری داشته‌اند. برخی از این مدل‌ها به صورت چند موتوره و همراه با دنده تولید شده‌اند. بنابراین کودک شما می‌تواند یک رانندگی واقعی را با آن تجربه کند.

معرفی جدیدترین ماشین شارژی پرادو

پرادو یکی از محصولات برند تویوتا می باشد که در دنیای واقعی جز ماشین های پرطرفدار و لوکس محسوب می شود. این ماشین در دنیای اسباب بازی ها نیز شبیه سازی شده است و در نمونه های متنوعی به بازار عرضه می شود. ویژگی های ساختاری این ماشین شاسی بلند در مدل های متنوع با هم متفاوت است. درادامه بیشتر درباره مدل های این ماشین شارژی صحبت می کنیم.

ماشین شارژی پرادو Znt177

طراحی این ماشین شارژی به صورت چهارموتوره است از این رو نیز قدرت و سرعت بسیاربالایی دارد. به همین دلیل نیز توصیه می شود تا برای کودکان خود در سنین بالاتر این ماشین شارژی را خریداری کنید. ماشین شارژی پرادو به دلیل قدرت و سرعت بالا برای کودکان کم سن و سال انتخاب خوبی نخواهدبود.

گاز به کاررفته در این ماشین شارژی از مدل های پدالی است از این رو نیز خود فرزندتان می تواند به سرعت دلخواه حرکت کند. طراحی ظاهری محصول مشابه خودرو پرادو در دنیای واقعی است از این رو نیز کودک حس خوبی را هنگام بازی با آن تجربه خواهدکرد.

ماشین شارژی پرادو Znt178

این ماشین شارژی نیز به صورت چهارموتوره طراحی شده و رنگ آن نیز متالیک است. ریموت کنترل این ماشین شارژی به شما کمک می کند تا در حین بازی امنیت کودکتان را تامین کنید. ظرفیت باتری به کاررفته در این ماشین شارژی 12ولت است و کیفیت بسیاربالایی دارد از این رو نیز شما می توانید تا مدت ها بدون هیچ مشکلی از آن استفاده کنید.

سخن نهایی

ما در این مقاله در رابطه با ماشین شارژی پرادو صحبت کردیم. خرید ماشین شارژی می‌تواند یک گزینه‌ی بسیار مناسب برای والدینی باشد که می‌خواهند احساسات و هیجانات کودک آنها به خوبی تخلیه شود. اگر شما هم قصد خرید این نوع ماشین شارژی را دارید، می‌توانید از انواع مختلف ماشین برقی پرادو با امکانات و آپشن‌های مختلف فروشگاه اینترنتی برلیانس دیدن کنید.

ماشین‌های شارژی موجود در این سایت از کیفیت بالا و تنوع بسیاری برخوردار هستند.

ادامه مطلبShow less

فهرست

صفحه اصلی

پروفایل

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم