برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

حریم خصوصی

حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در بازرگانی برلیانس

فروشگاه کالای چوب هومینه بر این باور است که اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات هومینه و نیز راهکارهای هومینه برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران فروشگاه کالای چوب هومینه توضیح داده می شود.

اطلاعات در دسترس و نحوه استفاده از آن ها

شما با ثبت نام و ثبت سفارش در بازرگانی برلیانس اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و … را در اختیار تیم پشتیبانی بازرگانی برلیانس می گذارید.

پس از ورود به بازرگانی برلیانس شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات بازرگانی برلیانس نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.

بازرگانی برلیانس کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.

فروشگاه بازرگانی برلیانس به صورت خودکار پس از ورود شما به بازرگانی برلیانس اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های بازرگانی برلیانس و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می نماید.

برلیانس از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات قروشگاه نی‌نی بابا، تهیه محتوای مناسب، محصولات با کیفیت و مانند آن استفاده می کند.

فروشگاه بازرگانی برلیانس اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر:

در صورت ادغام  فروشگاه بازرگانی برلیانس در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات وب رمز یا خروج کامل پرسیده خواهد شد.

در صورت تخطی شما از قوانین و مقررات بازرگانی برلیانس ، و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار خواهد گرفت.

در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را –به هر دلیلی- از فروشگاه بازرگانی برلیانس بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار داده خواهد شد.

ویرایش اطلاعات شخصی

شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در بازرگانی برلیانس تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در بازرگانی برلیانس آن ها را در فرم ثبت نام بازرگانی برلیانس وارد کرده اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد بازرگانی برلیانس ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی و…

شما می توانید به طور کامل از بازرگانی برلیانس و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از بازرگانی برلیانس حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی خواهد شد. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

فروشگاه بازرگانی برلیانس دسترسی پرسنل خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط پرسنلی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات بازرگانی برلیانس یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی پیدا می کنند.

فروشگاه بازرگانی برلیانس جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد.

امیدواریم كه بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم كه از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. بازرگانی برلیانس تلاش خواهد كرد كه تمامی راه های معقول را طی كند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را كه از شما در اختیار دارد،‌ حفظ كند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبكه های امنیتی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %100 تضمین كرد. بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم كه اطلاعاتی كه برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول كنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) بازرگانی برلیانس مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نمی پذیرد.

تغییرات در این سیاست ها

فروشگاه بازرگانی برلیانس حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن این سیاست نامه تغييرات ايجاد کند. اگرچه سعي ميشود از طريق ايميل کليه کاربران از تغييرات مطلع شوند ولي کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرويس خود را نمايند و یا از بازرگانی برلیانس خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غير اين صورت تمام پيامد هاي احتمالي آن بر عهده کاربران می باشد.

پرسش ها و پیشنهادها

در صورتی که درباره این سیاست ها پرسشی دارید یا پیشنهادهایی برای تغییرات و بهبود آن ها دارید، با استفاده از فرم ارتباط با ما آن را با تیم پشتیبانی بازرگانی برلیانس در میان بگذارید.

فهرست

صفحه اصلی

پروفایل

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم