برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
دوچرخه جاینت

دوچرخه جاینت

جاینت از بزرگترین برندهای تایوانی است که محصولات متنوعی را ارائه می کند. دوچرخه این برند تنوع زیادی دارند و در سه دسته کلی کوهستان، جاده و نمایشی عرضه می شوند.

جاینت یکی از بزرگترین برندهای تولیدکننده دوچرخه است که کمپانی مرکزی آن در کشور تایوان قراردارد. این برند شهرت بسیارزیادی را در بین برندهای دوچرخه سازی دارد و محصولات بسیارباکیفیتی را ارائه می‌کند. اگر به دنبال خرید دوچرخه باکیفیت هستید، می‌توانید هریک از محصولات برند جاینت را انتخاب کنید. برای اینکه بتوانید بهترین انتخاب را از بین محصولات این برند داشته باشید، لازم است اطلاعات کافی را در این باره کسب کنید. درادامه این مطلب سعی می‌کنیم اطلاعات کاملی را درباره برند جاینت به شما ارائه کنیم.

دوچرخه جاینت

جاینت یکی از بزرگترین و معروف ترین برندهای دوچرخه سازی است که دفتراصلی آن در کشور تایوان می باشد. محصولات این برند در کشورهای تایوان،چین، هلند و مجارستان تولید می شود. دقت داشته باشید که محصولات این برند هر بار با ایده جدیدی طراحی می شوند از این رو نیز بسیارمتنوع اند. شما می توانید دوچرخه های این برند را با تنوع قیمتی بالایی در بازار ببینید. بدین ترتیب نیز از دوچرخه سواران مبتدی تا حرفه ای می توانید دوچرخه های این برند را به راحتی خریداری کنید.

تاریخچه کامل برند جاینت

برند جاینت برای اولین بار در سال 1972 توسط کارآفرینی اهل تایوان تاسیس شد. در آن سال ها صنعت دوچرخه سازی بیشتر در دست برندهای بزرگ آمریکایی مثل شوین و هافی بود. در این میان برند شوین نقش بسیارمهمی را در آینده برند جاینت داشت. برند شوین در سال 1970 به واسطه تولید دوچرخه های ده دنده ای خود به شهرت رسید. البته بعدها به این فکر افتاد که تولید محصولات خود را به بیرون از این برند بسپارد.

از این رو برند شوین برای تولید محصولات خود به دو شرکت آسیایی مشهور جاینت و چاینا بایسیکل درخواست داد. درواقع این دو شرکت طرفیت قرارداد تولید محصولات برند شوین محسوب می‌شدند. این شرکت ها در ابتدای همکاری به تولید تجهیزات اصلی این برند پرداختند و اما بعدها همکاری عمیق تری داشتند.

در دهه 1980 اتفاقات بسیارزیادی برای برند شوین افتاد که مسیر آن را به کلی تغییر داد. درواقع پس از حادثه ای که برای کارخانه آنها در شیکاکو اتفاق افتاد، سبب شد تا این برند تمامی تولیدات خود را برند جاینت سپرد. این اتفاق هم هزینه های برند شوین را تاحد بسیارزیادی کاهش داد و هم به جاینت این فرصت را داد تا بتواند تخصص خود را در زمینه تولید دوچرخه بهبود بخشد.

همین موضوع نیز بعدها سبب همکاری نزدیک برند شوین و جاینت شد، پس از آن جاینت تولید سه چهارم نیاز سالانه آمریکایی ها را برعهده گرفت. در تمامی این مدت برند جاینت سعی کرد تا بتواند طراحی اختصاصی دوچرخه های تولیدی خود را از بین تولیدات برند جاینت استخراج کند. همین نیز سبب شد تا برای اولین بار در سال 1981این برند بتواند محصولات خود را وارد بازار کند. البته محصولات این برند در همان ابتدا موردتوجه قرارنگرفت و سال ها طول کشید تا به یک برند مطرح تبدیل شود.

البته بعدها چالش های بسیارزیادی سر راه جاینت و برند شوین قرارگرفت که در این میان برند آمریکایی به خوبی نمی توانست به نیازهای بازار پاسخ دهد. در این میان جاینت با نیروی انسانی ارزانی که در اختیار داشت، فرصت بسیارخوبی برای پیشرفت برای وی  فراهم کرده بود.

اولین محصول برند جاینت

پس از مدتی برند جاینت اعلام کرد که می‌خواهد اولین محصول اختصاصی خود را وارد بازارکند. اینجا بود که همکار آمریکایی وی عصبانی شد و اما کاری برای مقابله با جاینت از دست وی برنمی‌آمد. تنها توانست تولید محصولات خود را به برند چینی شنژن بسپارد. این قطع همکاری که بین برند شوین و جاینت صورت گرفت، موجب پیشرفت برند جاینت شد.

 برند جاینت در سال 1986 توانست دوچرخه اختصاصی خود را وارد بازارکند و دفترنمایندگی خود را در کشور هلند تاسیس کرد. برند جاینت در این میان نیاز مشتریان خود را به خوبی می شناخت و براساس نیاز آنها به تولید محصول پرداخت.  برخی از مشتریان این برند همان ورزشکاران حرفه ای بودند که محصولات به روز و جدید این برند را خریداری می‌کردند. اما برخی دیگر دوچرخه سواری را تنها به دید یک تفریح نگاه می‌کردند از این رو نیز به محصولاتی با قیمت مناسب نیاز داشتند که توسط برند جاینت تولید می‌شد. تولید براساس نیاز مشتری سبب شد تا به سرعت برند جاینت در میان برندهای بزرگ دوچرخه سازی مطرح شود.

برند جاینت مقصد اولی تولید خود را قاره اروپا قرارداد و اما آمریکا را به عنوان دومین مقصد توسعه خودعنوان کرد. این برند سعی کرد با عرضه محصولات ارزان قیمت و باکیفیت با شریک قدیمی خود به رقابت بپردازد. شاید تصور کنید با ورود جاینت به آمریکا این برند سوددهی بسیاربالایی داشت و اما این تصور کاملا غلط است. تا سال های متمادی فعالیت این برند در کشور آمریکا تنها این برند خسارت های مالی به دنبال داشت اما دست از تلاش برنداشت. می‌توان گفت حدود23 سال طول کشید تا برند بتواند از بازار آمریکا سود کسب کند.

مهندسان جاینت همواره سه رکن اصلی را در تولید محصولات خود به کاربردند که ازجمله آنها می‌توان به وزن کم، سفتی و راحتی دوچرخه اشاره کرد. همین المان ها نیز سبب شد تا دوچرخه هایی باکیفیت وارد بازار شود و درنهایت نیز موردتوجه مشتریان قرارگیرد.

بررسی روند توسعه برند جاینت

در روند توسعه برند جاینت این برند فعالیت های خود را در زمینه دوچرخه سازی به شش دسته تقسیم می‌کند. دوچرخه کوهستان، دوچرخه جاده ای، دوچرخه روزمره، دوچرخه مخصوص بانوان، دوچرخه BMX، دوچرخه کودکان را ارائه می‌کند. در سال 2007 این برند برنامه ای را با هدف زندگی سالم با دوچرخه سواری شروع کرد که توانست فرهنگ دوچرخه سواری را گسترش دهد. این برند هم اکنون محصولات متنوعی را برای سلیقه های مختلف تولید می کند که می‌تواند نیاز افراد زیادی را در جامعه پاسخ دهد.

امروزه برند جاینت از بهترین و بزرگترین برندهای تولیدکننده دوچرخه در جهان به شمارمی‌رود که می‌توانید با هر بودجه ای از آن دوچرخه خریداری کنید.

معرفی محصولات برند جاینت

در بخش قبلی درباره تنوع محصولات برند جاینت صحبت کردیم و اما درادامه دسته بندی این محصولات را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید از بین آنها بهترین گزینه را برای دوچرخه سواری انتخاب کنید.

جاده ای

یکی از عمده ترین محصولات برند جاینت، مربوط به دوچرخه های جاده ای آن می‌شود. طراحی این نوع دوچرخه به صورتی است که بیشتر برای عبور از محیط های صاف و آسفالت کاربرد دارد. اگر به دنبال خرید دوچرخه ای هستید که بتوانید از آن برای عبور و مرور در سطح شهر استفاده کنید، دوچرخه جاده ای انتخاب بسیارخوبی برای شما خواهدبود. دوچرخه های جاده ای از انواع نیمه حرفه ای است که می‌تواند برای افراد مبتدی گزینه مناسبی تلقی شود.

کوهستان

طراحی این نوع از دوچرخه به صورتی است که بیشتر برای عبور از محیط های پرفرازونشیب مناسب است. پس اگر به دنبال خرید دوچرخه ای برای عبور و مرور در کوهستان هستید، می توانید انواع دوچرخه کوهستان برند جاینت را خریداری کنید.

قطعاتی که در ساخت این نوع دوچرخه استفاده می‌شود، بسیارقوی هستند از این رو نیز رکاب زنی در محیط های سخت را برای شما آسان می‌کند.

مخصوص حرکات نمایشی(BMX)

 طراحی این دوچرخه نسبت به دوچرخه های دیگر برند جاینت کوچکتر است زیرا تنها برای حرکات نمایشی استفاده می‌شود.دقت داشته باشید تمامی مدل های دوچرخه جاینت را می‌توانند خانم ها و آقایان استفاده کنند، البته که طراحی آنها تفاوت های جزئی وجوددارد.

دوچرخه بچه گانه

دوچرخه های برند جاینت در دسته بچه گانه از بهترین مواد ساخته می شوند و بسیارسبک هستند. از این رو نیز رکاب زدن با آنها برای کودک شما بسیارراحت خواهدبود. مواد به کاررفته در دوچرخه بچه گانه برند جاینت از نوع ضدحساسیت هستند از این رو نیز برای کودک هیچ بیماری پوستی را ایجاد نمی کند.

دوچرخه برقی جاینت

از جدیدترین محصولات برند جاینت می توان به دوچرخه برقی این برند اشاره کرد.  کیفیت دوچرخه های این برند به حدی بالاست که در دسته بهترین دوچرخه های برقی جهان قرارمی گیرد. این مدل از دوچرخه بیشتر برای افرادی مناسب است که قدرت پدال زدن های طولانی مدت را ندارند از این رو نیز می توانند با کمک این دوچرخه برقی راحتتر مسیرهای طولانی را طی کنند.

دوچرخه کورسی جاینت

طراحی دوچرخه کورسی به صورتی است که مقاومت بسیارزیادی دارد از این رو نیز برای طی کردن مسیرهای طولانی گزینه خوبی به شمارمی رود. اگر می خواهید در مسابقات دوچرخه سواری شرکت کنید، دوچرخه کورسی جاینت بهترین گزینه برای شما خواهدبود.

شما می‌توانید بسته به نیاز خود هریک از انواع دوچرخه را انتخاب کرده و خریداری کنید.

معرفی بهترین مدل دوچرخه جاینت

برند جاینت از بزرگترین برندهای تولیدکننده دوچرخه است که محصولات متنوعی را ارائه می‌کند. محصولات این برند از سطح حرفه ای تا مبتدی طراحی شده‌اند از این رو نیز سلیقه تمامی افراد را به خوبی پوشش می‌دهد. برخی از بهترین مدل دوچرخه این برند را درادامه به شما معرفی کنیم.

Espace

از انواع دوچرخه جاده ای برند جاینت محسوب می‌شود که برای استفاده روزمره انتخاب بسیارخوبی است. بدنه این دوچرخه از جنس آلمینیوم ساخته شده است و دارای 27 دنده است که نیاز شما را برای استفاده روزمره برطرف می‌کند. این نوع دوچرخه برای خانم ها و آقایان مناسب  است که می‌توانید در سایزبندی متفاوتی آن را خریداری کنید.

ATX

از بهترین دوچرخه کوهستان برند جاینت می توان به مدل ATX اشاره کرد. وزن این نوع دوچرخه بسیارسبک است زیرا به صورت کامل از آلمینیوم ساخته شده است، همین موضوع نیز باعث شده تا انتخاب بسیارخوبی برای دوچرخه سواری کوهستان به شماررود. قیمت این نوع دوچرخه بسیارمناسب است از این رو می‌توانید با صرف هزینه ای معقول آن را خریداری کنید.

SCR1

از دیگر دوچرخه های جاده ای که می‌توانید برای ترددهای شهری از آن استفاده کنید، SCR1 است. تجهیزات به کاررفته در این نوع دوچرخه بسیارمعمولی است از این رو نیز قیمت مناسبی دارد. این دوچرخه 27 دنده برای تمامی سنین مناسب است و شما می‌توانید یک مدل از آن را برای دوچرخه سواری تمامی اعضای خانواده خود خریداری کنید.

Revel2

این دوچرخه کوهستان برند جاینت دارای 21 دنده است که می‌تواند نیاز شما را برای دوچرخه سواری در کوهستان به خوبی برطرف کند. در طراحی این مدل از دوچرخه به صورت کامل از آلمینیوم استفاده می‌شود از این رو نیز وزن بسیارکمی دارد و حمل آن در محیط کوهستان بسیار آسان است.

دوچرخه برقی جاینت

از محصولات پرطرفدار برند جاینت، می‌توان به دوچرخه برقی آن اشاره کرد. این نوع دوچرخه مناسب آن دسته از افرادی است که مشکل آسیب در بخش پاهایشان دارند و نمی توانند به صورت مداوم دوچرخه سواری کنند. به صورت کلی می‌توان گفت این برند تنها برای افرادی با همین مشکل طراحی  شده است. دوچرخه های برقی این برند نیز تنوع بسیارزیادی دارند و شما می‌توانید بسته به نیازتان هریک را انتخاب کنید.

اگر به دنبال خرید دوچرخه ای باکیفیت از یک برند جهانی هستید، جاینت از بهترین این برندها می‌باشد. در مطلب به بررسی تاریخچه برند جاینت و محصولات این برند پرداختیم. اگر شما اطلاعاتی درباره خرید محصولات این برند ندارید، با مطالعه این مقاله می‌توانید آگاهانه برای خرید اقدام کنید. ما در سایت خود مدل های متنوعی از دوچرخه های این برند را ارائه می‌کنیم که پیشنهاد می‌کنیم حتما به آنها سری بزنید.

ادامه مطلبShow less

فهرست

صفحه اصلی

پروفایل

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم