برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
فیلتر توسط
فیلتر توسط
قیمت
  • 5,156,800 تومان - 7,697,800 تومان

سایز
جنس فریم
نوع ترمز
تعداد دنده
دوچرخه مرداس

دوچرخه مرداس

مرداس از دیگر برندهای اقتصادی در حوزه تولید دوچرخه است که به دلیل تولید دوچرخه کوهستان خاص خود شهرت یافته است. این برند محصولات خود را با کیفیت بالایی عرضه می‌کند از این رو نیز توانسته است تا به امروز رضایت مشتری را جلب کند.

فیلتر توسط

دوچرخه سواری یکی از تفریحات سالمی است که می‌تواند بسیاری از بیماری ها را از شما دور کند. شما می توانید این ورزش را به صورت حرفه ای و یا به عنوان تفریح دنبال کنید. برای اینکه بتوانید دوچرخه سواری را جز روتین روزانه خود قراردهید، نیاز به یک دوچرخه باکیفیت دارید. امروزه برندهای بسیارزیادی در زمینه تولید دوچرخه فعالیت دارند که انتخاب از میان آنها برای شما سخت است. برند مرداس یکی از انواع این برندهاست که محصولات متنوعی را وارد بازارمی‌کند. شما می‌توانید بسته به نیاز و سلیقه خود هریک از محصولات برند مرداس را انتخاب کنید. درادامه بیشتر درباره این برند و محصولات آن صحبت خواهیم کرد.

درباره برند مرداس

یکی از انواع برندهای اقتصادی تولید دوچرخه در بازار برند مرداس می‌باشد که محصولات متنوعی را با قیمت مناسب عرضه می‌کند. شما می‌توانید انواع دوچرخه های کورسی، کوهستانی، شهری، جاده، کودک و ... را از این برند خریداری کنید. دوچرخه های کوهستان برند مرداس کاملا حرفه ای طراحی شده‌اند از این رو نیز به خوبی می‌تواند نیاز افراد را برطرف کند. به عبارت دیگر می‌توان گفت برند مرداس دوچرخه کوهستان باکیفیتی را ارائه می‌کند که تنوع بسیارزیادی دارد، این برند با تولید این دوچرخه ها به شهرت زیادی دست یافته است.

راهنمای خرید دوچرخه مرداس

برای خرید دوچرخه از هر برندی آشنا و یا غیرآشنا باید اطلاعات کاملی داشته باشید. درادامه نکاتی که برای خرید دوچرخه مرداس نیاز دارید را با هم مرورمی کنیم. با توجه به این نکات می توانید بهترین انتخاب را از بین محصولات برند مرداس داشته باشید.

بررسی جنس فریم دوچرخه

برند مرداس از متریال متفاوتی برای ساخت فریم دوچرخه استفاده می کنند که ازجمله آنها می توان به آلمینیوم، آهن و ... اشاره کرد. به همین دلیل نیز بهتراست در هنگام خرید دوچرخه مرداس درباره جنس بدنه از فروشنده سوال بپرسید. بدنه آهنی قیمت کمتری نسبت به مدل های آلمینیومی دارد و اما وزن آن نیز به نسبت بالاتر است از این رو نیز رکاب زدن با آن نیز به مراتب سختتر خواهدبود.

انتخاب سبک دوچرخه

برند مرداس نیز برای کسب رضایت مشتری دوچرخه های خود را در سبک های متفاوتی عرضه می کند که شما می توانید بسته به سطحی که می خواهید در آن دوچرخه سواری کنید، هریک از آنها را انتخاب کنید. ازجمله سبک های دوچرخه مرداس می توان به دوچرخه کوهستان، شهری، جاده، کورسی، کودک و ... اشاره کرد.

تعداد دنده ها

دنده های به کاررفته دوچرخه به شما کمک می کند تا مسیرهای مختلف را بدون هیچ مشکلی عبور کنید. از این رو نیز برند مرداس نیز دوچرخه ها را با تعداد دنده متفاوت عرضه می کند. شما می توانید بسته به نیازخود هریک از انواع این دوچرخه را به راحتی انتخاب کنید.

 

بررسی ویژگی های دوچرخه مرداس

امروزه برندهای اقتصادی بسیارزیادی در زمینه تولید دوچرخه فعالیت دارند که البته بیشتر آنها نیز برندهای چینی هستند. با این وجود برند مرداس نیز از همین برندهای اقتصادی است که محصولات باکیفیت را با قیمت مناسب عرضه می‌کند. از این رو نیز می‌توانید برای استفاده روزمره و یا حرفه ای خود هریک از دوچرخه های این برند را با قیمت مقرون به صرفه خریداری کنید. برای اینکه بتوانید راحت تر درباره خرید دوچرخه برند مرداس تصمیم بگیرید، ویژگی های این دوچرخه را با هم مرورمی‌کنیم.

استحکام بدنه

بدنه دوچرخه از مهم ترین بخش های آن است که تاثیر بسیارزیادی را روی دوام دوچرخه دارد. از این رو برای خرید دوچرخه از هر برند دیگری باید حتما با جنس بدنه و میزان استحکام آن توجه کنید. این استحکام در ورزش های حرفه ای تر مانند دوچرخه های کوهستان این برند بیشتر اهمیت می‌یابد.

درباره دوچرخه برند مرداس باید بدانید که این برند تمامی دوچرخه های خود را با بدنه آلمینیوم باکیفیت ارائه می‌کند. این بدنه آلمینیومی کیفیت دوچرخه را بالاتر برده و آن را در برابر ضربات احتمالی مقاوم می‌کند. بدین ترتیب  در مسیرهای سخت و عصب العبور کوهستان در صورت ضربه خوردن دوچرخه های این برند نیز تغییری در ساختار آن رخ نخواهدداد.

کیفیت بالای قطعات

برند مرداس همواره سعی داشته است تا از باکیفیت ترین قطعات در ساخت دوچرخه های برند خود استفاده کند. برند شیمانو یکی از برندهای بسیارباکیفیتی است که در زمینه تولید قطعات دوچرخه فعالیت می‌کند. مرداس از قطعات این برند در ساختار محصولات خود استفاده می‌کند تا محصولی با کیفیت تضمین شده برای مشتری عرضه کند.

ازجمله قطعات برند شیمانو که در دوچرخه های این برند مورداستفاده قرارمی‌گیرد، می‌توان به دسته دنده، شانزمان،طبق عوض کن و ... اشاره کرد.

ترمز دیسکی مکانیکی

از دیگر ویژگی های دوچرخه مرداس می‌توان به وجود ترمز دیسکی مکانیکی در آن اشاره کرد. از مزایای این نوع ترمز این است که با کمترین میزان تلاش متوقف خواهدشد و هنگام استفاده از آن کنترل بهتری را روی دوچرخه خواهیدداشت. از آنجایی که برای ترمزگرفتن با مدل های دیسکی نیاز به قدرت دست کمتری دارید، از این رو نیز عضلات دست شما در هنگام دوچرخه سواری کمتر خسته خواهندشد ، بدین ترتیب می‌توانید مدت زمان دوچرخه سواری خود را نیز بالاتر ببرد.

تنوع دوچرخه مرداس

برند مرداس بسته به نوع محیطی که می‌خواهید در آن به دوچرخه سواری بپردازید، مدل های متنوعی از دوچرخه بزرگسال را ارائه می‌کند. ازجمله معروف ترین تولیدات این برند می‌توان به دوچرخه کوهستان اشاره کرد که بسیارحرفه ای طراحی شده است. این طراحی حرفه ای سبب می‌شود محصولات برند مرداس انتخاب بسیارخوبی برای ورزش های حرفه ای شما تلقی شود.

طراحی مناسب آقایان و بانوان

برند مرداس همواره سعی داشته است تا محصولات خود را به صورتی طراحی کند که برای خانم ها و آقایان قابل استفاده باشد. از این رو نیز شما می‌توانید بدون توجه به جنسیت هریک از محصولات برند مرداس را انتخاب کرده و خریداری کنید.

لاستیک پهن

از دیگر ویژگی های دوچرخه برند مرداس می‌توان به لاستیک های پهن به کاررفته در آن اشاره کرد. وجود این لاستیک های پهن مزایای بسیارزیادی را برای دوچرخه سوار دارد که درادامه آنها را مرورمی‌کنیم.

1-      لاستیک های پهن این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید در هر مکانی به راحتی دوچرخه سواری کنید. اگر جز آن دسته از افرادی هستید که هیچ محدودیتی برای دوچرخه سواری در فضاهای مختلف ندارید، دوچرخه با لاستیک پهن انتخاب بسیارخوبی برای شما خواهدبود.

2-      تایرهای پهن به کاررفته در این دوچرخه به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی بتوانید در هر آب و هوایی دوچرخه سواری کنید. این تایرهای پهن به هیچ عنوان روی محیط های مختلف دچار لغزش نمی‌شود و یا در گل و لای گیر نمی‌کند، از این رو نیز دوچرخه سواری را برای شما آسان می‌کند.

3-      طراحی لاستیک های پهن به صورتی است که می توانید راحتی بیشتری را در حین دوچرخه سواری داشته باشید. این لاستیک ها نیاز به باد زیادی ندارند و شما می‌توانید با باد کم نیز به راحتی آن را برانید.

4-      لاستیک های پهن در مقابل نمونه های باریکتر دوام بیشتری دارند از این رو نیز لازم نیست هزینه را برای خرید لاستیک صرف کنید.

5-      اگر جز افراد مبتدی هستید که به تازگی وارد این حرفه شده‌اید، لاستیک های پهن برای ایجاد تعادل بیشتر به شما کمک خواهدکرد.البته که با کمک این لاستیک ها امکان عبور از مکان های زیادی را دارید که شما را بیشتر به این ورزش علاقه مند می‌کند.

تمامی این مزایای در استفاده از لاستیک پهن برای دوچرخه مرداس وجوددارد، از این رو نیز می‌توانید با خیال راحت دوچرخه های این برند را خریداری کنید.

در این مطلب سعی کردیم اطلاعات کاملی را درباره دوچرخه برند مرداس به شما عرضه کنیم. اگر برای خرید دوچرخه های این برند تصمیم گرفته‌اید، پیشنهاد می‌کنیم به دوچرخه های موجود در سایت ما نیز سری بزنید. ما در سایت خود مدل های متنوع دوچرخه مرداس را عرضه می‌کنیم که با بالاترین کیفیت در اختیار شما قرارمی‌گیرند.

ادامه مطلبShow less

فهرست

صفحه اصلی

پروفایل

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم