برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
دوچرخه تاچ

دوچرخه تاچ

تاچ جز برندهای درجه یک چین است که محصولات باکیفیتی را ارائه می کند. تنوع بالای محصولات این برند سبب می شود تا بتوانید با خیال راحت بهترین انتخاب را داشته باشید.

دوچرخه تاچ

یکی از برندهای درجه یک چینی،برند تاچ می باشد که جز دوچرخه های اقتصادی موجود در بازار است. کیفیت دوچرخه های این برند به نسبت قیمتی که دارند، مناسب است از این رو نیز می‌توانید با خیال راحت آنها را خریداری کنید. بسیاری از افراد براین عقیده‌اند که این برندها به صرف چینی بودن کیفیت خوبی ندارند و اما این تصور کاملاغلط است. شما می‌توانید با صرف هزینه ای مناسب یک دوچرخه باکیفیت مناسب خریداری کنید. در این مطلب بیشتر درباره برند تاچ و محصولات آن صحبت می‌کنیم.

درباره برند تاچ

برای اینکه بتوانید درباره خرید محصولات برند تاچ تصمیم بگیرید، لازم است اطلاعاتی را درباره این داشته باشید. لازم است بدانید برند تاچ برای اولین بار توسط شرکت فلامینگو محصولات خود را وارد بازارکرد. ورود این تولیدات در سال 1394 صورت گرفت و تا به امروز نیز توانسته است به شهرت زیادی دست یابد.

محصولات این برند تنوع بسیارزیادی دارند و شما می‌توانید بسته به نیاز خود هر یک از این محصولات را خریداری کنید.

خرید و قیمت دوچرخه تاچ

دوچرخه کودک تاچ از سال 1394 وارد کشور ما شده است و جز اقتصادی ترین دوچرخه های بازار محسوب می شود.  از نظر قیمت دوچرخه های این برند در رده بسیارمناسبی قراردارند از این رو نیز می توانید به راحتی آن را برای تمامی اعضای خانواده خریداری کنید.

تفاوت دوچرخه های برند تاچ با سایر برندها

از مهم ترین تفاوت های دوچرخه برند تاچ با سایر برندها تفاوت در ترمزهای به کاررفته در آن می باشد. ترمزهای به کاررفته در دوچرخه تاچ از نوع ویبریک است که جز جدیدترین ترمزهای موجود در بازار محسوب می شود. طراحی این ترمزها به صورتی است که کودکتان می تواند با کمترین فشار دوچرخه را متوقف کند.

بغل بندهای به کاررفته در دوچرخه های تاچ ضخامت بیشتری را نسبت به سایر مدل ها دارند و حتی بخش کناره های آن نیز به خوبی تقویت شده است. از این رو نیز به خوبی می تواند امنیت کودک شما را تامین کند.

سومین تفاوت محصولات این برند با دیگر با برندهای دیگر در زین به کاررفته در محصولات می باشد.  زین این دوچرخه بسیارنرم وپهن است از این رو نیز کودک هنگام استفاده از آن احساس راحتی خواهدداشت.  البته لازم است بدانید که دوچرخه های دخترانه این برند در بخش زین فنرهایی نیز دارند که سواری آنها را راحتتر می کند.

برای بالا و پایین کردن زین این دوچرخه ها نیز به راحتی صورت می گیرد و تنها با کمک یک اهرم جابه جا می شود. به همین دلیل نیز به راحتی می توانید زین را برای فرزندتان به صورت اختصاصی تغییر دهید.

ویژگی دوچرخه برند تاچ

تنوع دوچرخه های این برند بسیارزیاد است از این رو نیز شما می‌توانید بسته به هر آنچه که مدنظردارید، هریک از دوچرخه های این برند را خریداری کنید. تمامی برندهای چینی کیفیت نامطلوبی ندارند، در این میان برندهای باکیفیتی نیز وجوددارند که شما می‌توانید محصولات آن را با قیمت مناسبی خریداری کنید. برند تاچ از همین برندهای درجه یک چینی است که کیفیت بسیارخوبی دارد و شما می‌توانید با خیال راحت هریک از محصولات آن را خریداری کنید.

سیستم ترمزبندی

ترمز از مهم ترین بخش های دوچرخه تاچ است که در دو نوع لقمه ای و ویبریک وارد ارائه می‌شود. مدل های ویبریک از جدیدترین های این ترمزها هستند که به خوبی می تواند ایمنی کودک را تضمین کند. ترمز ویبریک می‌تواند دوچرخه را در وضعیت تعادل نگه دارد از این رو نیز برای کودک مناسب است.

دوچرخه متنوع

دوچرخه های این برند بسیارمتنوع هستند و از متفاوت ترین تولیدات آن می‌توان به دوچرخه کودک اشاره کرد.شما می‌توانید انواع دوچرخه دخترانه و پسرانه را از این برند خریداری کنید. تنوع طراحی در دوچرخه های کودک این برند بسیارزیاد است از این رو نیز می‌توانید مدل باب سلیقه کودکتان را پیدا کنید.

ساختارکمکی

یکی از دیگر ویژگی های مهم دوچرخه تاچ ساختار کمکی به کاررفته در آن است. کمکی و یا بغلبند به کاررفته در دوچرخه های این برند ضخامت بسیارزیادی دارد و حتی از کناره ها نیز تقویت شده است. همین موضوع نیز سبب شده است تا این دوچرخه مستحکم تر به نظر برسد.

طراحی خاص زین دوچرخه

دوچرخه های برند تاچ طراحی زین متفاوتی از سایرین دارد از این رو نیز می‌توانید هنگام نشستن روی آن احساس راحتی بیشتری داشته باشید. این زین ها ضخامتی بیشتر از بقیه زین ها دارند از این رو نیز می‌توانید راحتتر از آنها استفاده کنید. البته در مدل های دخترانه این زین طراحی جدیدتری نیز وجوددارد، آن هم وجود فنر در این زین هاست.

اهرمی بودن زین

در حالت کلی برای بالا و پایین آوردن زین در دوچرخه های برندهای مختلف از آچار استفاده می‌شود و این موضوع می‌تواند در مواقع مختلف شما را دچار چالش کند. برند تاچ سعی کرده است این مشکل را در دوچرخه های برند خود برطرف کند. از این رو نیز زین دوچرخه با کمک یک اهرم و یا فرنچ به راحتی بالا و پایین می‌شود. این موضوع می‌تواند مشکلات بسیاری از افراد را به راحتی حل کند.

کیفیت آلیاژ طوقه

از دیگر ویژگی های مهم دوچرخه تاچ می‌توان به کیفیت آلیاژطوقه به کاررفته در این دوچرخه اشاره کرد. آلیاژ این طوقه ها از آلمینیوم ساخته شده است که مقاومت بسیارزیادی را در شرایط مختلف دارد و به خوبی می‌تواند سالیان سال دوام آورد.

وجود کمکی

تمامی دوچرخه های کودک برند تاچ دارای کمکی هستند. وجود این کمکی می‌تواند کار کودک را برای دوچرخه سواری راحت تر کند. دقت داشته باشید کودکان در ابتدای یادگیری این ورزش نمی‌توانند تعادل خود را به خوبی حفظ کنند. وجود این کمکی ها به کودک در حفظ تعادل کمک می‌کند از این رو نیز سبب می‌شود تا راحت تر دوچرخه سواری را یادبگیرد.

وزن پایین دوچرخه

در ساختار برخی از دوچرخه های این برند از آلیاژفولاد استفاده می‌شود که مقاومت آن را بالا و وزنش را پایین می‌آورد. وزن پایین دوچرخه سبب می‌شود تا بتوانید راحت تر با آن دوچرخه سواری کنید و حتی در صورت خراب شدن نیز بتوانید به راحتی آن را برای تعمیر حمل کنید. دقت داشته باشید تنه دوچرخه با وزن پایین اهمیت بسیارزیادی مخصوصا برای دوچرخه  کودک دارد. از این رو برای خرید دوچرخه کودک با هر برندی حتما وزن این دوچرخه را درنظربگیرید تا انتخاب اشتباهی نداشته باشید.

ارائه در سایزبندی متنوع

برای خرید دوچرخه های برند تاچ مختارید و می‌توانید هریک از این دوچرخه ها را در سایزبندی متنوع خریداری کنید. این برند انواع دوچرخه را برای کودک و بزرگسال ارائه می‌کند که به خوبی می‌تواند نیازهای تمامی افراد خانواده را پوشش دهد.

رنگبندی متنوع دوچرخه کودک

دوچرخه کودک برند تاچ رنگبندی بسیارزیادی دارد که می‌توانید انواع رنگ های آن را در سایت ما ببینید. از این رو اگر رنگ خاصی از محصولات این برند را می‌خواهید می‌توانید با مراجعه به سایت ما هریک از آنها را خریداری انتخاب کنید.

با وجود ویژگی هایی که درمورد دوچرخه برند تاچ بیان کردیم، شما می‌توانید برای خرید این دوچرخه ها تصمیم بگیرید. به عبارت دیگر با مقایسه دوچرخه های این برند چینی و مقایسه آن با سایر برندهای موجود می‌توانید یک انتخاب درست داشته باشید.

برند تاچ ازجمله برندهای چینی است که البته کیفیت آن در درجه اول قراردارد. این برند در بین سایر برندهای چینی کیفیت بسیاربالایی دارد و شما می‌توانید با خیال راحت آن را از بین سایرین انتخاب کنید. شما می‌توانید هریک از محصولات برند تاچ را از سایت ما انتخاب کرده و خریداری کنید. اگر هم هنوز برای خرید محصولات این برند تصمیم نگرفته‌اید، می‌توانید از کارشناسان ما در سایت کمک بگیرید.  کارشناسان ما به صورت 24ساعته تمامی سوالات شما را پاسخگو خواهند بود و به شما مشاوره رایگان می‌دهد که تصمیم شما را برای خرید قطعی خواهدکرد.

ادامه مطلبShow less

فهرست

صفحه اصلی

پروفایل

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم