برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
دوچرخه کمپ

دوچرخه کمپ

کمپ از برندهای تایوانی است که توسط شرکت فلامینگو وارد ایران شده است. محصولات این برند تنوع بسیارزیادی دارد از این رو نیز می توانید به راحتی مدل باب سلیقه خود را از بین تولیدات برند کمپ بیابید.

دوچرخه کمپ

دوچرخه سواری یکی از ورزش های هیجان انگیزی است که بیشتر ما تجربه آن در کودکی داشته‌ایم. امروزه برندهای بسیارزیادی  در زمینه تولید دوچرخه فعالیت دارند، از این رو نیز انتخاب از میان آنها برای شما سخت خواهدبود. یکی از انواع این برندها برند کمپ می‌باشد که محصول کشور تایوان است. تنوع دوچرخه های این برند بسیارزیاد است و شما می‌توانید بسته به نوع محیطی که می‌خواهید در آن دوچرخه سواری کنید، هریک از دوچرخه های این برند را خریداری کنید. در ادامه بیشتر درباره این برند و محصولات آن صحبت خواهیم کرد.

درباره برند کمپ

دوچرخه برند کمپ در ساخت انواع دوچرخه فعالیت دارد و همواره نیز سعی داشته است این محصولات باکیفیت را وارد بازارکند. این برند تایوانی طراحی ظاهری خاصی را برای محصولات خود قرارداده است و از این رو نیز تا به امروز رضایت مشتریان را به خود جلب کرده است. دوچرخه برند کمپ توسط شرکت فلامینگو وارد ایران شده که گارانتی یک ساله را نیز برای محصولات آن درنظرگرفته است.

برند کمپ یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصول در کشور ماست که طرفداران بسیارزیادی را نیز در این سال ها پیدا کرده است. تنوع دوچرخه های این برند بسیارزیاد است و همین تنوع نیز سبب می‌شود تا بتوانید دوچرخه های این برند را با درجه قیمتی متفاوت خریداری کنید.

راهنمای خرید دوچرخه کمپ

برای خرید محصولات این برند تایوانی لازم است از قبل اطلاعات کاملی را نسبت به این محصول به دست آورید. درادامه نکاتی که برای خرید دوچرخه کمپ نیاز دارید را بررسی می کنیم.

انتخاب سبک مناسب

دوچرخه برند کمپ در سبک های متفاوتی ارائه می شوند که شما می توانید بسته به سطحی که می خواهید در آن رکاب بزنید، بهترین آن را انتخاب کنید. ازجمله این سبک ها می توان به دوچرخه کوهستان، دوچرخه شهری و دوچرخه جاده اشاره کرد. برای مثال لازم است دوچرخه کوهستان را برای محیط های پرفرازونشیب خریداری کنید که عبور از آن با استفاده از دوچرخه های معمولی سخت است.

انتخاب سایز مناسب

دوچرخه کمپ در سایزبندی متنوعی عرضه می شوند از این رو نیز به راحتی می توانید سایز مناسب فرم بدنی خود را از میان آنها انتخاب کنید.

جنس بدنه دوچرخه

جنس بدنه دوچرخه تاثیر مستقیمی را روی وزن آن می گذارد. از این رو نیز در هنگام خرید دوچرخه کمپ باید به دنبال انتخاب مناسب ترین گزینه برای بدنه دوچرخه باشید. بیشتر دوچرخه های برند کمپ با بدنه آلمینیومی ساخته شده اند که وزن بسیارکمی دارند ازاین رو نیز حفظ تعادل آن نیز برای دوچرخه سوار راحتتر خواهدبود.

نوع ترمز دوچرخه

برای خرید دوچرخه کمپ لازم است به نوع ترمز به کاررفته در آن دقت کنید. به صورت کلی در دوچرخه های برند کمپ از دو نوع ترمز دیسکی سیمی و دیسکی هیدرولیکی استفاده شده است. شما می توانید بسته به نیاز خود هریک از انواع این ترمزها را انتخاب کنید.

ویژگی های دوچرخه کمپ

برای اینکه بتوانید محصولات دوچرخه کمپ را با سایر برندهای موجود در بازار مقایسه کنید، باید با ویژگی محصولات این برند آشنایی داشته باشید. بدین ترتیب می‌توانید با درنظرگرفتن نیازهای خود و مقایسه محصولات این برند به بهترین انتخاب دست پیداکنید. درادامه ویژگی های دوچرخه کمپ را با هم مرورمی‌کنیم.

فریم دوچرخه مستحکم

یکی از مهم ترین ویژگی های دوچرخه کمپ، فریم آلمینیومی به کاررفته در این دوچرخه می باشد. این فریم استحکام بسیارزیادی دارد و می تواند دوام دوچرخه را بالاتر ببرد. بدین ترتیب می توانید یک دوچرخه از این برند خریداری کرده و نسل های مختلف از آن به راحتی استفاده کنید.

آلمینیوم به کاررفته در این فریم استحکام بسیارخوبی را در برابر ضربات احتمالی دارد و علاوه برتمامی این موارد می‌توان وزن دوچرخه را نیز کاهش دهد. همین وزن کم دوچرخه برند سبب شده است تا مشتریان از آن رضایت کامل داشته باشند و بتوانند به خوبی آن را حمل کنند.

تنوع دوچرخه برند کمپ

برند کمپ دوچرخه های متنوعی را برای مسیرهای متفاوتی عرضه می‌کند که ازجمله آنها می‌توان به دوچرخه شهری، دوچرخه کوهستان،دوچرخه کورسی، دوچرخه کودک و ... اشاره کرد. دوچرخه های کوهستان این برند کیفیت بسیاربالایی دارد و جز پرطرفدارترین محصولات آن هستند. دوچرخه های مخصوص کوهستان این برند به حدی است که می‌توانید به راحتی مسیرهای سخت کوهستانی را با کمک آن عبور کنید.

استفاده از ترمز هیدرولیک

از دیگر ویژگی های دوچرخه کمپ ، ترمزهای به کاررفته در آن می‌باشد. ترمزهای به کاررفته در این دوچرخه از نوع هیدرولیک است که در مقابل سایر ترمزهای موجود کیفیت بالاتری دارند و می‌توانند در شرایط مختلف عکس العمل بهتری را از خود نشان دهند.

استفاده از قطعات برند شیمانو

برندشیمانو یکی از معروف ترین برندها در زمینه تولید قطعات دوچرخه است. از این رو اگر برندی در ساخت دوچرخه خود از محصولات برند شیمانو استفاده کند، کیفیت محصولات آن نیز تضمین شده است. برند کمپ یکی از این برندهاست که در بخش هایی نظیر دسته دنده، شانزمان، طبق عوض کن و ... از محصولات برند شیمانو استفاده می‌کند. از این رو می‌توانید با خیال راحت از کیفیت محصولات این برند آنها را خریداری کرده و استفاده کنید.

لوازم جانبی باکیفیت

برند کمپ برای محصولات خود لوازم جانبی باکیفیتی را قرارداده است که می‌تواند دوچرخه سواری را برای شما لذت بخش کند. ازجمله این لوازم جانبی می‌توان به شبرنگ جلووعقب، قمقمه، قفل مرکزی و ... اشاره کرد. وجود این لوازم جانبی در حین دوچرخه سوار برای شما بسیارکارآمد است از این رو نیز نباید آنها را نادیده بگیرید.

گارانتی محصول

برند کمپ برای محصولات خود گارانتی درنظرمی‌گیرد، این موضوع می‌تواند خیالتان را از بابت خرید محصولات آن راحت  می‌کند. این گارانتی از یک سال تا 20 ماه متغیر است و این موضوع بسته به نوع دوچرخه ای که انتخاب می‌کنید، متفاوت خواهدبود.

قیمت دوچرخه کمپ

یکی دیگر از مواردی که باید در خرید دوچرخه کمپ اهمیت دارد، قیمت این دوچرخه می‌باشد. قیمت این دوچرخه ها برحسب امکاناتی که دارند، متفاوت است. از این رو نیز بهتراست قبل از خرید ابتدا ویژگی های دوچرخه موردنظر خود را بررسی کنید، سپس براساس نیازهایتان به دنبال یک انتخاب خوب و درست باشید. برای مثال دوچرخه های کورسی حرفه ای نسبت به دوچرخه های شهری برند کمپ قیمت بالاتری دارند. این قیمت بالا به صرف امکانات بیشتر و طراحی خاص دوچرخه های حرفه ای است.

رنگبندی متنوع

دوچرخه های برند کمپ رنگبندی متنوعی دارند از این رو نیز می‌توانید به راحتی مدل باب سلیقه خود و یا فرزندان تان را خریداری کنید. این تنوع رنگبندی را می‌توانید به وفور در دوچرخه های کودک برند کمپ بیابید.

سیستم دنده مناسب

سیستم دنده دوچرخه های برند کمپ به صورتی طراحی شده است که شما می‌توانید با کمک آن به راحتی سراشیبی های تند را رکاب بزنید. حتی در سرپایینی ها نیز می‌توانید با کمک سیستم دنده مناسب به راحتی دوچرخه را کنترل کنید.

در این بخش ویژگی های دوچرخه کمپ را با هم مرورکردیم. اگر تصمیم به خرید دوچرخه های متنوع از این برند گرفته‌اید،  می‌توانید به محصولات موجود در سایت ما سری بزنید. ما در سایت خود دوچرخه های متنوع برند کمپ را عرضه می‌کنیم که می‌توانید بدون هیچ مشکلی برای خرید آنها اقدام کنید.

اگر هنوز هم برای خرید محصولات ما از این برند تردید دارید، می‌توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما در سایت کمک بگیرید. بدین ترتیب می‌توانید با درنظرگرفتن بودجه و دوچرخه موردنظرتان یک انتخاب عالی داشته باشید که سالیان سال از آن استفاده کنید.

ادامه مطلبShow less

فهرست

صفحه اصلی

پروفایل

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم