برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
دوچرخه لوک

دوچرخه لوک

لوک یکی از برندهای ایتالیایی معروف در زمینه تولید انواع دوچرخه است که در سال های اخیر وارد کشور ما شده است. طراحی دوچرخه های کودک این برند بینظیر است و می تواند انتخاب خوبی با قیمت مناسب باشد.

دوچرخه لوک

امروزه تنوع برندهای چینی که در زمینه تولید دوچرخه فعالیت دارند، بسیارزیاد است و انتخاب یک برند خوب از میان آنها نیز بسیارسخت خواهدبود. لوک یکی از برندهای ایتالیایی است که در زمینه تولید دوچرخه فعالیت دارد و محصولات باکیفیتی را عرضه می‌کند. دوچرخه های تولیدی این برند متنوع است و شما می‌توانید بسته به نیاز خود هریک از دوچرخه های این برند را خریداری کنید. اگر اطلاعاتی درباره برند لوک و محصولات آن ندارید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

درباره برند لوک

برند لوک یکی از برندهای ایتالیایی است که محصولات آن در سال 1398 وارد کشور ما شده است. شرکت فلامینگو محصولات برند لوک را وارد بازارکرد و در مدت کوتاهی توانست شهرت زیادی کسب کند. تنوع محصولات این برند در حوزه کودک و بزرگسال بسیارزیاد است و شما می‌توانید به راحتی نمونه موردنظر خود را انتخاب و خریداری کنید.

کل فریم های به کاررفته در دوچرخه لوک از نوع دست ساز هستند و در ساخت آنها از جدیدترین تکنولوژی های روزدنیا استفاده می‌شود. از این رو می‌توانید با خیال راحت محصولات برند لوک را خریداری کنید بدون اینکه نگران مشکلات ساختاری آن باشید.

کیفیت بالای محصولات برند لوک در کنار ارائه قیمت مناسبی است که می‌تواند مشتری را راضی نگه دارد. بسیاری از افراد تصور می‌کنند که برای خرید دوچرخه با قیمت مناسب باید به خرید از برندهای چینی فکر کنند. اما این برند ایتالیایی تمامی معادلات معمول را برهم زده و شما می‌توانید با صرف هزینه ای مناسب محصولات آن را خریداری کنید.

راهنمای خرید دوچرخه لوک

برای خرید دوچرخه برند لوک لازم است اطلاعاتی را از قبل داشته باشید تا بتوانید براین اساس از بین محصولات متنوع بهترین گزینه را خریداری کنید. درادامه نکاتی که در این زمینه به شما کمک می کند را بررسی می کنیم.

انتخاب سایز مناسب

هنگام خرید دوچرخه لوک با سایزهای متنوعی روبه رو می شوید که هریک برای سن و فرم بدنی خاصی طراحی شده است. از این رو نیز بهتراست قبل از خرید به خوبی ویژگی های ظاهری خود را بشناسید و برهمین اساس نیز به دنبال انتخاب دوچرخه لوک با سایز مناسب باشید.

جنس بدنه

برند لوک در ساخت دوچرخه های خود از متریال طبیعی استفاده می کند از این رو نیز به هیچ عنوان برای شما حساسیتی ایجاد نخواهدکرد. با این وجود شما می توانید در هنگام خرید از  فروشنده درباره نوع متریال به کاررفته در بدنه دوچرخه سوال بپرسید و مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید. البته امروزه از بهترین و مناسب ترین متریال برای بدنه دوچرخه آلمینیوم است. آلمینیوم هم مقاومت و استحکام خوبی دارد و هم سبک است از این رو نیز رکاب زدن با آن برای شما راحت خواهدبود.

تعداد دنده

برند لوک دوچرخه های متنوعی را به بازار عرضه می کند که تعداد دنده های آن نیزمتفاوت است. دنده های به کاررفته در این دوچرخه به شما کمک می کند تا بتوانید مسیرهای مختلف را بدون مشقت عبور کنید. از این رو نیز انتخاب تعداد دنده های به کاررفته در دوچرخه نیز بسته به نیاز متفاوت خواهدبود.

 

ویژگی های دوچرخه برند لوک

برند لوک جز برندهای پرطرفدار در کشورماست که می‌تواند نیاز شما را برای استفاده روزمره برطرف کند. در این بخش سعی کردیم ویژگی های دوچرخه برند لوک را بیان کنیم تا بتوانید برای خرید آن تصمیم درستی بگیرید.

استفاده از متریال طبیعی در ساخت دوچرخه کودک

تنوع دوچرخه کودک در برند لوک بسیارزیاد است و از این رو برند لوک در ساخت محصولات خود از متریال طبیعی استفاده می‌کند. از این رو نیز می‌توانید با خیال راحت آن را برای کودکان خود خریداری کنید و مطمئن باشید که هیچ مشکلی را برای سلامت کودکتان به وجونخواهدآورد.

تنوع دوچرخه های لوک

تنوع دوچرخه های برند لوک بسیاربالاست از این رو نیز شما می‌توانید به راحتی مدل باب سلیقه خود را انتخاب کنید. دوچرخه های کودک این برند نیز بسیارمتنوع اند و در مدل های دخترانه، پسرانه واسپرت عرضه می‌شوند.

سیستم ترمزبندی باکیفیت

در ساختار دوچرخه لوک از ترمزهای جدیدی استفاده می‌شود که با عنوان ترمز ویبریک از آن یاد می‌شود. طراحی این نوع ترمز به صورتی است که شما می‌توانید با کمترین توان دوچرخه را به راحتی کنترل کنید. وجود این ترمز در دوچرخه های کودک اهمیت بسیارزیادی دارد زیرا می‌تواند امنیت وی را تامین کند.

طراحی گلگیر

گلگیر یکی از مهم ترین بخش های دوچرخه است که تاثیربسیارزیادی را روی زیبایی آن دارد . از این رو نیز برند لوک گلگیرهای  بلند و زیبایی را برای دوچرخه خود قرارداده است که علاوه بر زیبایی می‌تواند طراحی این محصول را تحت تاثیر قراردهد. طراحی گلگیرهای دوچرخه لوک تفاوت بسیارزیادی بین این دوچرخه و سایر مدل های موجود ایجاد کرده است. شما با مقایسه این محصولات این برند و سایر محصولات موجود می‌توانید به راحتی به این تفاوت ها پی ببرید.

طراحی جدید برای کمکی

در دوچرخه های قدیمی برند لوک کمکی ها طراحی ضعیفی داشتند از این رو نیز به خوبی نمی‌توانستند نیازهای دوچرخه سوار را برطرف کنند. اما در دوچرخه های جدید برند لوک کمکی ها به خوبی تقویت شده‌اند که می‌تواند به شما در حین دوچرخه سواری کمک کند.

قابلیت پایین و بالاشدن زین

یکی از مشکلاتی که در اغلب دوچرخه های موجود در بازار وجوددارد، مشکل بالا و پایین شدن زین است. در بسیاری از موارد شما برای اینکار به آچار خاصی نیاز دارید و اما دوچرخه های لوک به صورتی طراحی شده‌اند که می‌توانید بی هیچ مشکلی زین آن را بالا و پایین کنید. این ویژگی به خصوص در دوچرخه های کودک اهمیت بسیارزیادی دارد.

قیمت مناسب

بسته به کیفیتی که دوچرخه های برند لوک دارند، برای خرید آنها نیازی نیست هزینه زیادی را بپردازید. شما می‌توانید با صرف هزینه ای معقول محصولات باکیفیت این برند را خریداری کنید.

دوچرخه کودک دارای صندوق

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که در دوچرخه کودک برند لوک دیده می‌شود، وجود صندوق در این دوچرخه ها می‌باشد. وجود این صندوق به کودک شما کمک می‌کند تا به خوبی وسایل خود را در آن جای داده و به همراه ببرد. البته بدین منظور سبدی نیز در بخش جلویی دوچرخه دیده می‌شود که می‌تواند به کودک تان در حمل وسایل کمک کند.

جنس بدنه باکیفیت

جنس بدنه محصولات این برند از آلیاژ فولاد است که مقاومت بسیاربالایی دارد. بدین ترتیب می‌توانید با خیال راحت این دوچرخه را خریداری کرده و سالیان سال از آن استفاده کنید.

وجود پشتی در دوچرخه کودک

برای راحتی بیشتر کودک شما در حین دوچرخه سواری این برند در تولیدات خود نوعی پشتی قرارداده است. بدین ترتیب کودک در هنگام دوچرخه سواری می‌تواند به راحتی به آن تکیه داده و مسافت های طولانی را نیز طی کنید. وجود این پشتی به کودک شما برای درست نشستن کمک می‌کند، از این رو نیز وجود آن حائز اهمیت است.

در این بخش تمامی ویژگی های دوچرخه لوک را با هم بررسی کردیم. بدین ترتیب شما می‌توانید با مقایسه محصولات این برند و سایر برندهای فعال در حوزه دوچرخه سازی، بهترین آنها را برای خود انتخاب کنید. اگر برند لوک را برای خرید انتخاب کرده اید، باید بدانید که ما انواع محصولات برند لوک را موجود داریم. از این رو می‌توانید به راحتی و بدون هیچ دردسری تنها با چند کلیک ساده محصولات برند لوک را از سایت ما سفارش دهید.

اگر هنوز تصمیم قطعی برای خرید محصول از این برند را نگرفته‌اید، می توانید ویژگی های دوچرخه موردنظر خود را لیست کنید. سپس با کارشناسان ما در سایت تماس بگیرید تا شما را برای خرید یک محصول ایده آل راهنمایی کنند. این مشاوره رایگان سبب می‌شود تا بهترین انتخاب را از بین برندهای جورواجور موجود در بازار داشته باشید.

ادامه مطلبShow less

فهرست

صفحه اصلی

پروفایل

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم