برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
زد ار

زد ار

شاید به جرات می‌توان گفت بعد از دوچرخه‌سواری، ماشین بازی جزو یکی از وسایل جذاب و مورد علاقه پسرها و دخترها است. ماشین شارژی انواع مختلفی در بازار داشته و هر کدام از آنها ویژگی‌های منحصر به فردی دارد. همچنین اکثر ماشین‌های شارژی‌ شباهت بسیاری از نظر ظاهری به یکدیگر دارند؛ بنابراین اگر اطلاعات کافی در مورد آن نداشته باشید، ممکن است پول زیادی را هدر دهید.  اگر شما هم می‌خواهید اطلاعاتی در رابطه با ماشین شارژی زد آر بدست آورید، در ادامه با ما همراه باشید.

ما در این مطلب قصد داریم تا اطلاعات جالبی در رابطه با ماشین شارژی و موتور شارژی در اختیار شما بگذاریم.

خرید ماشین شارژی زد آر

ماشین شارژی جزو وسایلی است که شباهت بسیاری به وسیله نقلیه معمولی دارد. اما اندازه آن نسبت به وسایل نقلیه بسیار کوچکتر است. این وسیله بازی دارای یک موتور الکتریکی است و با باتری کار می‌کند؛ بنابراین برای حرکت دادن این ماشین نیاز به باتری دارید تا بتواند نیروی لازم برای حرکت را از موتور ماشین فراهم کند.

یکی از ویژگی‌های خوب این ماشین‌ها قابلیت شارژ چند باره ماشین است؛ بنابراین هنگام خرید ماشین شارژی یک آداپتور به شما می‌دهند که با وصل کردن آن به برق شهری می‌توانید ماشین را به راحتی شارژ کنید.

همچنین برخی مدل‌های ماشین شارژی زد آر دارای یک ریموت کنترل است. این ویژگی باعث می‌شود تا اگر کودک شما سن کمی دارد و قادر نیست ماشین را به خوبی هدایت کند، کنترل آن به دست شما خواهد بود؛ بنابراین دیگر خطری کودک شما را تهدید نخواهد کرد.

ماشین شارژی مدل زد آر براساس نوع موتور تقسیم‌بندی‌های متفاوتی دارد. از جمله آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تک موتوره: قدیمی‌ترین مدل‌های این ماشین شارژی فقط یک موتور دارند؛ بنابراین قدرت این نوع ماشین‌ها نسبت به سایر مدل‌ها کمی ضعیف‌تر هستند. اگر قصد هدیه دادن دارید و به دنبال یک ماشین شارژی ارزان هستید، ماشین‌های شارژی تک موتوره را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

دو موتوره: ماشین‌های شارژی دو موتوره معمولا دارای یک دنده هستند و سرعت ثابتی دارند؛ بنابراین کودک شما قادر است تنها ماشین را با سرعتی ثابت به سمت جلو و یا عقب براند. قیمت این نوع ماشین شارژی در مقایسه با نوع چهار موتوره آن کمی پایین‌تر است.

چهار موتوره: نسل جدید ماشین‌ شارژی زد آر دارای چهار موتور است. قدرت این ماشین‌ها در مقایسه با سایر مدل‌ها بسیار قابل توجه است؛ بنابراین کودک شما می‌تواند با سرعت‌های مختلفی ماشین را به هر جهت دلخواهی براند.

مدت زمان لازم برای شارژ شدن ماشین برقی زد آر

بسته به نوع و جنس باتری، زمان شارژ شدن باتری ماشین شارژی نیز متفاوت است. اما به صورت کلی بعد از خرید ماشین شارژی بهتر است باتری آن را به مدت 24 ساعت شارژ کنید. بعد از این شارژ اولیه، می‌توانید ماشین شارژی کودک خود را با توجه به میزان سطح باتری که در صفحه‌نمایش نشان داده شده است، شارژ کنید. البته توجه به این نکته ضروری است که گاهی این نمایشگر به درستی کار نمی‌کند.

همین ویژگی باعث شده است تا صفحه نمایش مخصوص میزان سطح باتری در مدل‌های جدید حذف شود؛ بنابراین به صورت کلی مدت زمان لازم برای شارژ شدن یک ماشین شارژی چیزی بین دو تا چهار ساعت است. البته برخی تصور می‌کنند که اگر ماشین بیش از این ساعت به شارژ بماند، آسیب جدی به باتری وارد می‌شود.

البته جای هیچ نگرانی وجود ندارد. چرا که مدل‌های جدید ماشین شارژی زد آر دارای یک سیستم قطع کن است. در چنین شرایطی اگر ماشین شما بیش از چهار ساعت در شارژ بماند، سیستم شارژ ماشین به صورت خودکار قطع می‌شود. این ویژگی باعث شده است تا دیگر مشکلی برای ماشین پیش نیاید.

روش نگهداری از ماشین شارژی مدل زد آر

رعایت برخی نکات باعث می‌شود تا طول عمر ماشین شارژی کودک شما بیشتر شود. اگرچه این نکات پیش پا افتاده است، اما برخی با رعایت نکردن این موارد صدمات غیرقابل جبرانی به ماشین شارژی وارد می‌کنند.  از جمله این نکات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

بهترین زمان برای شارژ مجدد ماشین شارژی کودک شما مربوط به زمانی است که شارژ ماشین به طور کامل تخلیه شده باشد.

برای شارژ ماشین کودک خود از شارژرهای ماشین‌های دیگر استفاده نکنید. چرا که هر ماشین شارژی ولتاژ و نوع باتری آن متفاوت است. این ویژگی باعث می‌شود تا به باتری ماشین شارژی آسیب وارد شود.

اگر کودک شما مدت طولانی از ماشین شارژی استفاده نمی‌کند، بهتر است برای طول عمر بیشتر باتری ماشین، قطب مثبت آن را از باتری جدا کنید.

به کودک خود آموزش دهید که در سرازیری‌ها از دنده عقب ماشین استفاده نکند. این کار باعث می‌شود تا موتور ماشین شارژی زد آر دچار آسیب شود.

هنگام خرید ماشین شارژی به وزن کودک خود توجه کنید. چرا که ماشین شارژی باید بتواند وزن کودک شما را به خوبی تحمل کند. در غیر این صورت ممکن است بعد از مدتی چرخ‌های ماشین شکسته شود و یا موتور آن دچار مشکل شود. همچنین بهتر است از سوار کردن بیش از ظرفیت ماشین خودداری کنید تا طول عمر ماشین شارژی بیشتر شود.

راهنمای خرید ماشین شارژی زد آر

برای خرید ماشین شارژی زد آر باید اطلاعات کاملی را از قبل داشته باشید تا بتوانید از بین محصولات متنوع بهترین گزینه را انتخاب کنید. درادامه نکاتی که برای خرید ماشین شارژی زد آر نیاز دارید را بررسی می کنیم.

بررسی امکانات محصول

برای خرید از بین محصولات متنوع ماشین شارژی زد آر لازم است قبل از هر کاری امکانات محصول را موردبررسی قراردهید. درواقع می توان گفت امکانات به کاررفته در ماشین شارژی می تواند تاثیر مستقیمی را روی قیمت محصولات داشته باشد از این رو نیز حائزاهمیت است. ازجمله امکانات به کاررفته در ماشین شارژی می توان به چراغ های جلو و عقب، نمایشگر میزان شارژ و ... اشاره کرد. شما می توانید بسته به علاقه کودک خود درباره انتخاب این امکانات تصمیم بگیرید.

بررسی سن کودک

تنوع ماشین شارژی زد آر در بازار بسیاربالاست از این رو نیز بهتراست در هنگام خرید رده سنی فرزندتان را درنظرگرفته و براین اساس خرید کنید. برای مثال برای کودکان در سنین پایین تر بهتراست به دنبال خرید ماشین شارژی هایی با قدرت و سرعت کمتر باشید تا بتوانید از سلامت وی محافظت کنید.

نوع محیط بازی کودک

برای خرید ماشین شارژی زد آر بررسی کنید که می توانید کودک را برای بازی به چه نوع محیطی ببرید. اگر فضای زیادی برای بازی کودک ندارید، می توانید مدل های کم قدرت را انتخاب کنید که کودک در حین بازی به وسایل منزل آسیبی واردنکند.

تنوع بالای محصولات برند زد آر سبب می شود تا در هنگام خرید با تردید روبه رو شوید. از این رو نیز بهتراست از قبل آگاهی در این زمینه داشته باشید.

 

سخن نهایی

ما در این مقاله در رابطه با ماشین شارژی مدل زد آر صحبت کردیم. بهتر است قبل از خرید ماشین شارژی نکات گفته شده در بالا را رعایت کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. اگر شما هم قصد خرید ماشین شارژی و موتور شارژی زد آر را دارید، ما در فروشگاه اینترنتی برلیانس لیستی از ماشین‌ شارژی‌های ارزان‌، پرفروش‌ و باکیفیت‌ را جمع کردیم.

در صورت نیاز به کمک می‌توانید از راهنمایی‌های پشتیبانی 24 ساعته ما بهره‌مند شوید. پشتیبانی ما بهترین راهنمایی و کمک را برای انتخاب و خرید انواع ماشین شارژی به شما خواهند کرد.

ادامه مطلبShow less

فهرست

صفحه اصلی

پروفایل

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم