طراحی لوستر اختصاصی ( کلی و جزئی )

طراحی لوستر در تهرانطراحی لوستر

طراحان لوستر برلیانس با تاکید بر زیبایی شناسی بطور قاطع سبکی خاص را مشخص می کند. مدلهای مختلف مربوط به فرهنگهای مختلف در دوره های متفاوت است.برای تحقق بخشیدن به خواسته های خود، برلیانس باید بطور مدارم در تماس با معماران باشد و با برنامه ریزان نور و پیشگامان مد همگام باشیم.

 

طراحی لوستر مدرن

لذا جهت ساخت و طراحی لوستر های اختصاصی ( برند ، لوگو ، ... ) با ما در ارتباط باشید .

پروژه نور و روشنایی در جزییات توسعه یافته و به شکل سه بعدی ارائه گردیده است و پس از آن ایده های حرفه ای ارائه گردیدند. این نسخه ها در حد متوسط هستند و هیچ جایگزینی برای آنها وجود ندارد. پروژه نور و روشنایی در جزییات توسعه یافته و به شکل سه بعدی ارائه گردیده است و پس از آن ایده های حرفه ای ارائه گردیدند. این نسخه ها در حد متوسط هستند و هیچ جایگزینی برای آنها وجود ندارد.

 

 

 

طراحی لوستر مدرن

کیفیت
برلیانس به دنبال بهترین مواد با کیفیت اصلی هستیم و به جزییات توجهی نداریم. که باعث می شود ما از دیگران متفاوت باشیم. در برخی تجهیزات از برنج ، کریستال همراه با آب طلا استفاده می شود. و در برخی دیگر از فولاد ضد زنگ استفاده می شود که در معرض فشارهای استاتیک است.

 

 

 

 

طراحی و ساخت لوستر

نقاط اتصال از لحیم سخت و نقره با بهترین کیفیت  می باشد. لوستر ها مقاوم هستند و در ساختمان های عمومی به منظور تامین نور استفاده می شوند. علاوه بر زیبایی هیچ مشکل دیگری در این رابطه وجود ندارد.

 

 

 

 

 

 

طراحی کریستال لوستر

کریستال
در تولید لوسترهای کریستال برلیانس،از بالاترین کیفیت ( K9 ) استفاده شده است. آسفورد و سواروفسکی نام تجاری بهترین کریستال است که از بهترین عناصر سنگ سواوفسکی و آسفورد استفاده کرده است. خلوص نوری بسیار بالای کریستال، با برش دقیق و منحصربفرد، طیفی جذاب  را در بیننده ایجاد می کند.

 

 

 

ساخت و طراحی لوستر

بیش از 100 سال، این سنگ کریستال هنوز هم بسیار درخشان است و بهترین کیفیت تجسم یافته را نشان می دهد. برای لوسترهای با قیمت پایین تر، یک سنگ با کیفیت پایین تر و درجه دو را بنام اسپکترا را توصیه می کنیم. این کریستال ( K1 ) هم جزء کریستال های خوب است که با کیفیت استاندارد نقش مهمی در یک دکوراسیون زیبا در فضای داخلی دارد.

 

 

 

 

 

طراحان لوستر در ایرانکارگاه فلز کاری ( کیفیت درونی )

بسیاری از افراد در مورد کیفیت صحبت می کنند اما تعداد کمی به وعده های خود بر اساس کیفیت عمل می کنند. برلیانس در اصل با استفاده از بهترین مواد، به دنبال کارهای خاص است که باعث می شود از دیگران متفاوت باشیم. بهتر است برای لوستر از فلزات برنج و برنز استفاده کنیم که دارای کیفیت خوبی است و از آهن که در معرض زنگ زدن قرار دارد استفاده نکنیم. البته فولاد ضد زنگ هم برای این قطعات مناسب است و می تواند فشارهای استاتیکی را بهتر تحمل کند. ما باید در جزییات هم بسیار دقیق باشیم. جزییاتی که شاید در نظر افراد دیگر بی اهمیت باشد. بطور مثال باید برای نقاط اتصال قطعات لوستر از لحیم و نقره با بهترین کیفیت استفاده کنیم. بنابراین استفاده از نقره در اینجا ممکن است در مرحله دوم دارای اعتبار و اهمیت باشد. در مورد اجزای دیگر مانند اتصالات برقی نیز باید کیفیت را نادیده نگیریم.

 

 

کارگاه لوستر سازی

لوسترهای بسیار بزرگ باید مقاومت بالایی داشته باشند. چون قرار است در دراز مدت در ساختمان های عمومی نور آن محل را تامین کند. قیمت آن باید بر اساس کیفیت اجزا و قطعات آن برآورد شود، در غیر اینصورت ارزش قبلی خود را بطور کل از دست می دهد. همچنین برای مناطق آب و هوایی گوناگون باید مناسب باشد و مشتریان خود را در هر قاره جهان داشته باشد. و با چالش های آب و هوایی باید بیشتر آشنا باشیم. ما در کارخانه باید تمامی این عوامل را بطور قطعی در نظر داشته باشیم. اگر شما قرار است سالیان زیادی از لوستر کریستال استفاده کنید و از آن لذت ببرید، باید این عوامل تعیین کننده را مد نظر قرار بدهید. ما افتخار می کنیم که حتی رقبای ما، به دلیل تولید ماهرانه ما را تحسین می کنند. البته مشتریان نیز در این عامل بسیار دخیل هستند.

 

تولیدی لوستر در ایرانگالوانیزه کردن

برلیانس در تولید لوسترهای خود از موارد زیر استفاده می نماید:
رزین، آلومینیوم، دایکاست، برنج، برنز، آب طلا، ریختگی، فولاد، پلاتین اندود، نیکل اندود.

پس از انتخاب یکی از موارد بالا، درخواست مشتری را تولید می نماییم. ویژگی های بالا نشان می دهد که یک لوستر عالی، باید دارای یک پوشش فوق العاده بالا با مقاومت طولانی باشد این پوشش در حرارت بالا امتحان شده و محافظ بسیار مناسبی خواهد بود.

 

 

 

برق کشی لوستر بزرگنصب و راه اندازی برق

لوستر باید مطابق با استانداردهای بین المللی باشد. کابل کشی مناسب برای هر لوستر 110 تا 240 ولت است. و لوسترهای بزرگ به 5000 ولت برق نیاز دارد. این محصول باید مورد آزمایش قرار بگیرد.

توصیه ما این است که از دیمر در مقیاس های بزرگ استفاده کنیم که در یک پانل کنترل برق الکترونیک در صورت امکان استفاده شود. که در وات بالاتر نیز مورد استفاده قرار می گیرد. که با توجه به نیاز خودمان تنظیم می شود و بدان معنی است که دوام آنها بیشتر است و بیشتر از LED استفاده شده است، دیمرس 80% از لامپ ها، باکیفیت تر است و لامپ نباید در لوستر استفاده شود بسته به مدل لوستر بهتر است از لامپهای زیر استفاده کنیم :شمعی، سرپیچی، ال ای دی

 

لامپ لوستربرای لوسترهای کریستال بهتر است از لامپ های LED استفاده شود. در این راستا باید موارد زیر را در نظر داشت:

  • انرژی کمتر
  • درجه حرارت کمتر با رنگ دلپذیر سفیذ رنگ 2800
  • بازدهی بالای نور با حداقل 320LM

 لامپ های هالوژن با ولتاژ بالا هستند که با بهبود بازدهی نور، مصرف انرژی کمتر، توسعه حرارت کمتر و عمر طولانی تر همراه هستند.

 

 

 

برای سفارش لوستر اختصاصی برای برند ، لوگو ، شرکت و یا منزل تان می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید:

021 - 66172050

021 - 66172070

0912 067 88 27