روش‌های پرداخت

1- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

 

همگی کاربران برلیانس می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌های ملت ، سامان و پارسیان در سایت برلیانس و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

 

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

 

 

2- پرداخت در محل تحویل 

 

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، برلیانس این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، تهران یا یکی از شهرهای تحت پوشش تحویل اکسپرس برلیانس باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش پرداخت کنند.

لازم به ذکر است، سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از ده میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند

 

 

3- پرداخت کارت به کارت و یا فیش واریزی

 

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق پرداخت آنلاین و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌ها و حساب های قید شده در این قسمت کارت به کارت و یا واریز نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی و جهت پرداخت به صورت وجه واریزی می توان از بانک های عضو شتاب استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت برلیانس به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و برلیانس پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.