استیرل کننده و گرم کن شیشه شیر 4 در 1 اونت

727,200 تومان

دریافت مشاوره تلفنی

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

بخرید و 14,544 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

استریل کننده و گرم کن اونت از جنس پلی پروپیلن به ابعاد 29*16*15 سانتی متر است و وزن این محصول 1.5 کیلوگرم با ولتاژ 220-240 ولت است.بقیه ویژگی های این محصول به صورت زیر است:

با قابلیت از بین بردن 99.9 درصد جرم‌های خطرناک

دارای یک سبد جهت نگهداری قطعات ریز ماندن سرشیشه‌ها

سبد قابل استفاده در ماشین ظرفشویی جهت انتقال قطعات ریز به استریل‌کننده

مناسب برای استریل‌کردن شش بطری شیشه‌شیر با حجم 330 میلی‌لیتر

استریل ماندن به مدت 24 ساعت در صورت باز نشدن در

با قابلیت خاموش شدن اتوماتیک

دارای یک صفحه جهت نمایش مراحل استریل‌شدن

توان کاربردی 650 وات

دارای چهار قسمت مجزا جهت قرارگیری انواع شیشه‌شیر، شیردوش، پستانک و سایر لوازم غذاخوری نوزاد

استیرل کننده و گرم کن شیشه شیر 4 کاره اونت

استریل کننده و گرم کن اونت از جنس پلی پروپیلن به ابعاد 29*16*15 سانتی متر است و وزن این محصول 1.5 کیلوگرم با ولتاژ 220-240 ولت است.

دیگر ویژگی های این محصول ( دستگاه استریل ) به صورت زیر است:

با قابلیت از بین بردن 99.9 درصد جرم‌های خطرناک دارای یک سبد جهت نگهداری قطعات ریز ماندن سرشیشه‌ها سبد قابل استفاده در ماشین ظرفشویی جهت انتقال قطعات ریز به استریل‌کننده مناسب برای استریل‌کردن شش بطری شیشه‌شیر با حجم 330 میلی‌لیتر استریل ماندن به مدت 24 ساعت در صورت باز نشدن در با قابلیت خاموش شدن اتوماتیک دارای یک صفحه جهت نمایش مراحل استریل‌شدن توان کاربردی 650 وات دارای چهار قسمت مجزا جهت قرارگیری انواع شیشه‌شیر، شیردوش، پستانک و سایر لوازم غذاخوری نوزاد محصولی که می بینید استریل‌کننده بخار الکتریکی برند معروف و معتبر «فیلیپس‌اونت» است. استفاده از دستگاه استریل کننده آسان‌ترين روش براي شستن و استريل کردن است. استريل کننده بخار الکتريکي 4 محفظه‌اي با قابليت تنظيم سايز کمترين فضا را در آشپزخانه اشغال مي‌نمايد و در عين حال به راحتي اقلامي را که مايل به استريل کردن آن هستيد در خود جاي مي‌دهد. اين دستگاه مجهز به صفحه نمايشگر پيشرفته است که به وسيله آن مراحل استريل و سرد شدن را به شما نشان مي‌دهد. همچنين يک سبد براي قرار دادن ظروف در ماشين ظرفشويي و سپس انتقال آن به دستگاه استريل کننده بخار طراحي شده که اساس کار این دستگاه بر اساس بخار آب صورت گرفته و قابلیت از بین بردن 99.9 درصد میکروب‌های زیان‌آور را دارد. علاوه بر این در صورت باز نشدن درب دستگاه، قابلیت حفظ استریل به مدت 24 ساعت را دارد. این دستگاه که امکان استریل و میکروب‌زدایی همزمان 6 شیشه‌شیر «فیلیپس اونت» را دارد، در یک دوره سریع 6 دقیقه‌ای، شیشه‌ها را استریل کرده و جهت صرفه‌جویی انرژی به طور خودکار خاموش می‌شود. این دستگاه با وزنی برابر 1.5 کیلوگرم، مجهز به چهار قسمت مجزا جهت قرار دادن انواع شیشه‌شیر، شیردوش، پستانک و سایر لوازم غذاخوری نوزاد است.

نماد اعتماد الکترونیکی

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: