شوینده کرمی استلاتوپیا موستلا

0 تومان

دریافت مشاوره تلفنی

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

شوینده کرمی استلاتوپیا یک شوینده روزانه سر و بدن کودکان با پوست آتوپیک است که با ۹۲٪ پایه طبیعی و گیاهی، به دلیل وجود ترکیبات پاک‌کننده بسیار ملایم و بدون صابون، پوست را با ملایمت و بدون اینکه آن را خشک نماید تمیز و پاک می‌کند.

Stelatopia cream cleanser

 

شوینده کرمی استلاتوپیا یک شوینده روزانه سر و بدن کودکان با پوست آتوپیک است که با ۹۲٪ پایه طبیعی و گیاهی، به دلیل وجود ترکیبات پاک‌کننده بسیار ملایم و بدون صابون، پوست را با ملایمت و بدون اینکه آن را خشک نماید تمیز و پاک می‌کند. این محصول با فرمول روغن در آب و مکانیسم جبران‌کننده کمبود چربی‌های پوست آتوپیک بوده و محافظ و تسکین‌دهنده علائم سوزش، خارش خشکی و کشیدگی پوست است. شوینده کرمی استلاتوپیا با ساختاری کرمی و کف لطیف به‌راحتی کف کرده و فرمولاسیون آن به‌گونه‌ای طراحی‌شده که احتمال بروز واکنش‌های آلرژیک را به حداقل می‌رساند.

 

 

روش مصرف :

 

ابتدا سر و بدن نوزاد یا کودک را مرطوب کرده ۴ یا ۵ پمپ از کرم شوینده را روی سر و بدن ریخته و ماساژ دهید تا کف کند. سپس آبکشی نمایید.

 

ترکیبات :

 

ترکیبات پاک‌کننده ملایم (کوکوگلوکوزید)، عوامل چرب کننده و ضد خشکی پوست، روغن آفتابگردان به‌دست آمده با فرآیند تقطیر مولکولی، گلیسیرین

 

محصول : فرانسه

 

حجم : 200 میل

    مجوز پروانه بهداشت :  13542069854127858

نماد اعتماد الکترونیکی