ژل آرامش‌دهنده فوری پاها دوران بارداری موستلا

0 تومان

دریافت مشاوره تلفنی

در انبار موجود نیست

هیچ امتیاز پاداش برای این محصول وجود ندارد.

طی ۹ ماه بارداری، شاید شما نیز این حس را پیدا کنید که پاهایتان سنگین است و بیماری واریس گرفته‌اید. خوشبختانه این ناراحتی نیز مانند بیشتر ناراحتی‌های دوران بارداری، موقتی و گذرا است. بارداری سبب تغییر سریع ارگانیسم بدن مادر می‌شود. اولین اثر آن نیز کند کردن جریان خون در رگ‌های ران‌ها و ساق پا است. به‌مرور زمان که جنین بزرگ می‌شود، رحم بیش‌ازپیش حجیم‌تر شده و رگ‌های لگن را تحت فشار قرار می‌دهد.

Light legs gel

 

طی ۹ ماه بارداری، شاید شما نیز این حس را پیدا کنید که پاهایتان سنگین است و بیماری واریس گرفته‌اید. خوشبختانه این ناراحتی نیز مانند بیشتر ناراحتی‌های دوران بارداری، موقتی و گذرا است. بارداری سبب تغییر سریع ارگانیسم بدن مادر می‌شود. اولین اثر آن نیز کند کردن جریان خون در رگ‌های ران‌ها و ساق پا است. به‌مرور زمان که جنین بزرگ می‌شود، رحم بیش‌ازپیش حجیم‌تر شده و رگ‌های لگن را تحت فشار قرار می‌دهد. این فشار به‌ویژه در وضعیت خوابیده بسیار بیشتر است و از حرکت یکنواخت خون در رگ‌ها جلوگیری می‌کند. از سوی دیگر، طی ۹ ماه بارداری بعضی هورمون‌ها و به‌ویژه استروژن به مقدار بسیار زیادی تولید می‌شود تا بافت‌ها را نرم کند و رشد جنین در رحم و زایمان راحت‌تر صورت گیرد. این هورمون‌ها روی رگ‌های بدن نیز تأثیر می‌گذارند، آن‌ها را منبسط می‌کنند و دیواره‌های رگ‌ها را ضعیف‌تر می‌کند و به‌این‌ترتیب، جریان خون در رگ‌های پا کمی مختل شده و باعث ایجاد تورم پاها می‌شود. البته تمام خانم‌های باردار این مشکلات را تجربه نمی‌کنند و عواملی نظیر وراثت در بروز این مشکلات دخیل هستند و احتمال بروز این‌گونه ناراحتی‌ها با بالاتر رفتن تعداد زایمان‌ها نیز افزایش می‌یابد.

 

ژل آرامش‌دهنده فوری پاهای موستلا با دارا بودن مواد اولیه مؤثری چون پپتیدهای آووکادو به‌عنوان ضد التهاب و آرامش‌بخش اثر کرده و عصاره منتول موجود در محصول باعث ایجاد آرامش و ایجاد احساس شادابی فوری می‌شود.

 

 

روش مصرف :

 

به‌منظور تسهیل در گردش خون از کف پا تا بالای ران به‌آرامی ماساژ داده شود. برای تأثیر آرامش بخشی فوری، بهتر است که محصول را در یخچال نگه دارید.

 

ترکیبات :

 

- پپتیدهای آووکادو: ضدالتهاب و آرامش‌بخش

- عصاره منتول: ایجاد احساس آرامش و شادابی فوری

 

محصول : فرانسه

 

حجم : 125 میل

  مجوز پروانه بهداشت : 1254783652985410

نماد اعتماد الکترونیکی