ست کالسکه و کریر چیکو مدل Cortina Foxy

1,800,000 تومان

دریافت مشاوره تلفنی

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

بخرید و 36,000 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

ست کالسکه و کریر مدل Cortina Foxy چیکو برای کاربرد هرچه بیشتر و متنوع‌تر طراحی شده است. این وسایل از بدو تولد به کار فرزند شما می‌آبد. برای نوزادان تازه‌متولدشده استفاده از کریر جهت حمل مناسب نیست؛ چرا که گودی کریر بیشتر از حد نیاز در این دوره است و احتمال اینکه نوزاد دچار آسیب شود، زیاد خواهد بود.

ست کالسکه و کریر چیکو مدل Cortina Foxy

قبل از اینکه فرزند شما به دنیا بیاید، از همان اولین لحظه‌ای که به تهیه لوازم مورد نیاز او فکر می‌کنید، کریر و کالسکه در صدر این فهرست قرار می‌گیرند. حتی اگر تجربه نگهداری از بچه را نداشته باشید، حتما خوب می‌دانید که جابجایی و مراقبت از نوزاد بدون داشتن این وسایل چه در محیط‌های داخلی و چه در محیط بیرون تقریبا غیرممکن است. کودک تا حدود شش تا هشت ماهگی حتی قادر به نشستن نیست و برای اینکه در محیط بی‌خطری قرار بگیرد، باید جای ثابت و راحتی داشته باشد. انتخاب این جای مناسب به‌قدری اهمیت دارد که پیشنهاد می‌کنیم زمانی را برای تحقیق درمورد آن اختصاص دهید. انتخاب کالسکه و کریر نامناسب ضمن اینکه برای شما و فرزندتان دردسرهای زیادی درست می‌کند، سلامت نوزاد را هم به خطر می‌اندازد.

اعتماد به برندهای باسابقه یکی از راه‌های میانبری است که شما را در این انتخاب حساس کمک می‌کند. چیکو، برند ایتالیایی شناخته‌شده در بازار جهانی لوازم کودک، تنوع زیادی از کالسکه‌ها و کریرهای مطابق با استاندارد اروپا را ارائه داده است که محصول حاضر یکی از آنهاست. ست کالسکه و کریر مدل Cortina Foxy چیکو برای کاربرد هرچه بیشتر و متنوع‌تر طراحی شده است. این وسایل از بدو تولد به کار فرزند شما می‌آبد. برای نوزادان تازه‌متولدشده استفاده از کریر جهت حمل مناسب نیست؛ چرا که گودی کریر بیشتر از حد نیاز در این دوره است و احتمال اینکه نوزاد دچار آسیب شود، زیاد خواهد بود. به‌همین‌منظور کریر چیکو دارای بالشتک‌های محافظی است که گودی آن را تنظیم کرده و با ایجاد جایی برای راحت قرار گرفتن سر نوزاد، آن را برای استفاده در بدو تولد مناسب می‌کنند. این کریر دارای آفتابگیری با پارچه ضداشعه فرابنفش هم هست که قابلیت تنظیم دارد و از نوزاد در برابر آفتاب سوختگی و مجاورت با اشعه‌های مضر خورشید حفاظت می‌کند.

برای گردش و خرید در رزوهای تعطیل، مهمانی و سفر، کالسکه موجود در این ست چرخ‌های پلاستیکی‌ای دارد که مجهز به ترمز است و در قسمت جلو قابلیت هدایت‌پذیری دارد. این شرایط نهایت میزان کنترل کالسکه را برای شما فراهم می‌کند و باعث می‌شود نگرانی‌ای از امنیت فرزندتان در حین حرکت نداشته باشید. راحتی کودک دلبندتان هم با پشتی قابل‌تنظیم کالسکه تامین خواهد شد. از ویژگی‌های دیگری که باید برای این کالسکه برشمرد، داشتن سبد لوازم کودک و سینی غذاخوری است. برای کسانی که اهل گردش و سفر هستند، تاشو بودن کالسکه هم معیار مهمی است که این کالسکه واجد آن است. جمع و تا کردن این کالسکه حتی وقتی دست‌تنها هستید و با یک کودک در آغوش هم امکان‌پذیر است.

از آنجا که می‌گویند به‌خصوص در سنین پایین‌تر یا در هنگام پیاده‌روی در شب بهتر است کودک در کالسکه رو به مادر قرار بگیرد، برند چیکو قابلیت برگشت‌پذیری صندلی کالسکه را هم به سایر امتیارهای آن اضافه کرده است.

نماد اعتماد الکترونیکی