تخت و پارک بازی چیکو مدل Equinox

1,195,000 تومان

دریافت مشاوره تلفنی

بخرید و 23,900 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

تخت و پارک بازی چیکو مدل Equinox، شامل ترکیبی از تخت نوزاد و پارک‌هایی است که کودک برای بازی در آن می‌نشیند. این محصول درواقع محفظه‌ای است که سقف آن، محلی برای خواب نوزاد است. همچنین روتشکی این محصول قابل‌تعویض بوده و دارای قابلیت شست‌وشو در ماشین لباس‌شویی است.

تخت و پارک بازی چیکو مدل Equinox

داشتن یک کودک در خانه، رسیدگی به کارهای روزمره را خیلی سخت‌تر و زمان‌برتر می‌کند؛ حتی وقتی کودک در اتاق خود بازی می‌کند، تمام حواس شما مشغول این می‌شود که مبادا اتفاقی برای او بیفتد. خیلی از بچه‌هایی که تازه راه افتاده‌اند، اساسا به نشستن داخل اتاق عادت ندارند و ممکن است با راه‌رفتن و کنجکاوی در گوشه‌وکنار خانه، بر اثر افتادن یا برخورد با وسایل صدمه ببینند. در این شرایط، فراهم‌کردن محیطی امن که کودک هم در آن راحت باشد و هم نتواند از آن خارج شود، کمک خوبی است. اگر اتاق کودک شما جای زیادی ندارد و با قراردادن وسایلی مثل تخت و کمد بخش زیادی از اتاق اشغال خواهد شد، بهتر است این نکته را به خود یادآوری کنید که فرزندتان به فضایی برای بازی نیاز دارد. مشکل کمبود جا را هم می‌توان با ابتکاراتی که هر روز در بازار لوازم کودک شاهد آن هستیم، مدیریت کرد. یکی از این ابتکارات، ترکیب‌کردن تخت و پارک بازی نوزاد است که ضمن صرفه‌جویی در جا، امنیت بیشتر فرزند شما را در طول روز فراهم می‌کند. چیکو یکی از شرکت‌هایی است که به این ابتکار دست زده و محصول حاضر را روانه‌ی بازار سیسمونی کرده است.

تخت و پارک بازی «چیکو» مدل «Equinox»، شامل ترکیبی از تخت نوزاد و پارک‌هایی است که کودک برای بازی در آن می‌نشیند. این محصول درواقع محفظه‌ای است که سقف آن، محلی برای خواب نوزاد است. این وسیله بیشتر به درد مادران خانه‌دار می‌خورد. روزها می‌توانید تخت روی آن را بردارید و کودکتان را در محوطه‌ی پارچه‌ای قرار دهید تا بازی کند. از آنجا که نمی‌تواند از این محدوده خارج شود، خطری او را تهدید نمی‌کند و شما به‌راحتی می‌توانید به کارهای خانه بپردازید. این کالا شب‌ها هم تخت‌خواب فرزند شماست. ننویی که در قسمت بالا تعبیه می‌‌شود، برای نوزادان تازه‌متولدشده جای خواب خواهد بود و با بزرگ‌ترشدن نوزاد می‌توانید او را روی تشکی بخوابانید که داخل محفظه نصب می‌شود. محل قرارگیری این تشک را می‌توانید خودتان تنظیم کنید. وقتی وزن کودکتان بیشتر از 7 کیلوگرم شد، تشک این قابلیت را دارد که در انتهای تخت قرار بگیرد و همچنان محل مناسبی برای خواب فرزندتان باشد. داشتن آویز تخت به همراه سه عروسک و یک سبد جانبی جهت نگهداری ملحفه و پوشاک نوزاد از دیگر ویژگی‌‌های این مدل تخت و پارک بازی چیکوست؛

همچنین روتشکی این محصول قابل‌تعویض بوده و دارای قابلیت شست‌وشو در ماشین لباس‌شویی است.

نماد اعتماد الکترونیکی

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند: