روروئک چیکو مدل Girello

385,000 تومان

دریافت مشاوره تلفنی

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

بخرید و 7,700 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

روروئک چیکو مدل Girello شبیه به یک ماشین کوچولو است که چهار چرخ، یک فرمان و یک بوق دارد و حتی در قسمت جلو دارای دو چراغ است که مثل چراغ ماشین روشن و خاموش می‌شوند. یک صفحه موزیکال بازی هم امکانات این روروئک را تکمیل کرده است تا کودک شما را برای مدت‌ها در محیط امن اتاقش سرگرم کند. روروئک مدل Girello چیکو در سه رنگ آبی، قرمز و سبز تولید شده است.

روروئک چیکو مدل Girello

به همان اندازه که شما برای برداشتن اولین گام‌های فرزندتان هیجان و اشتیاق دارید، او هم انگیزه دارد که با پای خودش قدم به دنیای بزرگترها بگذارد. کودکان معمولا بین سن 9 تا 15 ماهگی شروع به راه رفتن می‌کنند اما تا قبل از اینکه توانایی این کار را داشته باشند،‌ دوست دارند به تجربه‌های مشابه دست بزنند. کاربرد روروک، ایجاد همین تجربه‌هاست.

تجربه لذتِ گشتن در محیط خانه می‌تواند انگیزه کودک را برای راه رفتن تقویت کند. از طرفی به‌خاطر تلاش‌هایی که برای راه بردن روروک از کودک سر می‌زند، ساق پای او تقویت می‌شود. با این وجود درباره استفاده از روروک تردیدهای بسیاری وجود دارد که به دلیل آمار خطرات زیادی است که بر اثر استفاده از روروک برای کودک به وجود می‌آید. بیشترین آمار در این آسیب‌دیدگی‌ها مربوط به سقوط از پله‌هاست. به همین علت در طراحی روروک‌های جدید ملاحظات حفاظتی بیشتری رعایت می‌شود که یکی از این ملاحظات پهن‌تر بودن قسمت پایین روروک است. روروک مدل Girello چیکو دارای این ویژگی است اما نگران جایی که اشغال می‌کند نباشید. چرا که این روروک تاشو است. ضمنا ارتفاع آن قابل تنظیم است و این به راحتی بیشتر فرزند شما در طول سفر درون-خانه‌ای او کمک می‌کند!

این روروک شبیه به یک ماشین کوچولو است که چهار چرخ، یک فرمان و یک بوق دارد و حتی در قسمت جلو دارای دو چراغ است که مثل چراغ ماشین روشن و خاموش می‌شوند. یک صفحه موزیکال بازی هم امکانات این روروک را تکمیل کرده است تا کودک شما را برای مدت‌ها در محیط امن اتاقش سرگرم کند. روروک مدل Girello چیکو در سه رنگ آبی، قرمز و سبز تولید شده است.

در آخر این نکته را فراموش نکنید که استفاده از روروک برای مدت طولانی برای سلامتی کودک مناسب نیست و ممکن است باعث تاخیر در راه افتادن او شود.

نماد اعتماد الکترونیکی