دندان گیر چیکو طرح کلیدها

27,000 تومان

دریافت مشاوره تلفنی

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

بخرید و 540 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

دندانگیر چیکو فاقد مواد مضر برای سلامتی کودک باشد. این دندان‌گیرها باید حدی از سختی را داشته باشند تا قابلیت ماساژ دادن لثه را پیدا کنند. دندان‌گیر مدل دسته‌کلید چیکو مثل بقیه محصولات این برند باسابقه فاقد این ماده سمی است. و با داشتن یک حلقه به راحتی‌در دست کودک قرار می‌گیرد.

دندان گیر چیکو طرح کلیدها

رویش دندان در نوزادان معمولا از شش ماهگی شروع می‌شود. اما در برخی نوزادان از سنین پایین‌تر آغاز شده و برخی دیگر تا یک‌سالگی هم رویش دندان ندارند. این روند طبیعی با ناراحتی‌هایی برای نوزاد همراه است که مهم‌ترین آن بی‌قراری است. درد لثه، خارش و آبریزش دهان علائم دیگری هستند که شروع رویش دندان را نشان می‌دهند.

به‌هر حال این دوره باید به هر ترتیبی که هست، طی شود و چاره‌ای جز تحمل مشکلات جانبی آن نیست! شما تنها می‌توانید برای اینکه درد و بی‌قراری فرزندتان را کمی تسکین دهید، از چند راهکار رایج استفاده کنید. استفاده از دندان‌گیر یکی از این راهکارهاست. دندان‌گیرها با ماساژ دادن لثه کودک احساس خارش و درد را کمتر می‌کنند.

برای خرید دندان‌گیر قبل از هرچیز باید به جنس آن توجه داشته باشید که فاقد مواد مضر برای سلامتی کودک باشد. این دندان‌گیرها باید حدی از سختی را داشته باشند تا قابلیت ماساژ دادن لثه را پیدا کنند و در عین حال تعادلی هم میان نرمی و انعطاف‌پذیر بودن آنها برقرار شود. بنابراین معمولا جنس پلاستیکی برای آنها انتخاب می‌شود. برخی انواع پلاستیک دارای موادی مثل BPA هستند که تماس آنها با بدن کودک بسیار خطرناک است. دندان‌گیر مدل دسته‌کلید چیکو مثل بقیه محصولات این برند باسابقه فاقد این ماده سمی است. و با داشتن یک حلقه به راحتی‌در دست کودک قرار می‌گیرد. در هنگامی که این دندان‌گیر به‌خاطر افتادن روی زمین آلوده می‌شود، می‌توانید آن را استریل کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی