قاشق غذاخوری چیکو مدل 6828

21,000 تومان

دریافت مشاوره تلفنی

در انبار موجود نیست

بخرید و 420 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

قاشق غذاخوری مدل 68258 یکی از قاشق‌های غذاخوری کودک است که توسط شرکت چیکو تولید می‌شود. این قاشق در ابعاد 17 × 2.5 سانتی‌متر ساخته شده و برای کودکان شش ماهه و بزرگ‌تر مناسب است. از ویژگی‌های دیگر این قاشق می‌توان به جنس پلاستیکی و قابلیت شستشوی دستی اشاره کرد.

قاشق غذاخوری چیکو مدل 6828

مدل 68258 یکی از قاشق‌های غذاخوری کودک است که توسط شرکت چیکو تولید می‌شود. این قاشق در ابعاد 17 × 2.5 سانتی‌متر ساخته شده و برای کودکان شش ماهه و بزرگ‌تر مناسب است. قطعا وقتی می‌خواهیم به کودک‌ غذا بدهیم، علاوه‌بر حرارت مناسب غذا، باید به فکر اندازه‌ و ظرف مورد استفاده دقت کنیم. مثلا نمی‌شود قاشق بزرگسالان را پر کنیم و انتظار داشته باشیم کودک‌ تمام غذا را در یک مرتبه بخورد. به همین دلیل از قاشق کودک استفاده می‌کنیم تا متناسب با دهان خودش باشد و غذا را با حجم کم به او بدهیم. از ویژگی‌های دیگر این قاشق می‌توان به جنس پلاستیکی و قابلیت شستشوی دستی اشاره کرد.

 چیکو یک شرکت چند ملیتی است که در حال حاضر در بیش از 170 کشور دنیا دفاتر توزیع دارد. این شرکت به صورت تخصصی در زمینه‌ی تولید و توسعه‌ی وسایل مراقبت از نوزادان فعالیت دارد. با توجه به رعایت جزییات و استاندارد‌های لازم در این زمینه، این شرکت توانسته اطمینان مشتریان خود را جلب کند.

نماد اعتماد الکترونیکی