لیوان چیکو مدل Trinklernbecher ظرفیت 180 میلی لیتر

59,000 تومان

دریافت مشاوره تلفنی

در انبار موجود نیست

بخرید و 1,180 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

لیوان آموزشی 180میلی‌لیتری چیکو ابزار مناسبی برای آموزش نوشیدن به کودکان در حالت نشسته پشت میز است. این لیوان برای کودکان یک ساله و بزرگتر طراحی شده است. دسته‌های انعطاف‌پذیر پلاستیکی این امکان را به کودک می‌دهد که به‌راحتی لیوان را در دست بگیرد. جنس بدنه این لیوان، پلاستیکی و فاقد BPA بوده و شست‌وشوی آن می‌تواند هم به‌صورت دستی و هم در ماشین ظرفشویی انجام گیرد. لیوان آموزشی چیکو در برابر حرارت مقاوم است و قابلیت استفاده در مایکروویو را نیز دارد. این لیوان در دو رنگ سبز و نارنجی توسط شرکت چیکو طراحی و عرضه شده است.

 

لیوان چیکو مدل Trinklernbecher ظرفیت 180 میلی لیتر

لیوان آموزشی 180میلی‌لیتری چیکو ابزار مناسبی برای آموزش نوشیدن به کودکان در حالت نشسته پشت میز است. این لیوان برای کودکان یک ساله و بزرگتر طراحی شده است. دسته‌های انعطاف‌پذیر پلاستیکی این امکان را به کودک می‌دهد که به‌راحتی لیوان را در دست بگیرد و دیگر برای نوشیدن آب یا سایر نوشیدنی‌ها به کمک بزرگترها نیاز نداشته باشد! بر روی دسته‌های این لیوان برجستگی‌هایی وجود دارد که مانع لیز خوردن آن از میان دستان کودک می‌شود. درپوش و دسته‌های این لیوان قابلیت جدا شدن دارند تا متناسب با رشد کودک به‌تدریج استفاده صحیح از لیوان‌های معمولی به او آموزش داده شود.

سر نرم این لیوان این امکان را به کودک می‌دهد که نوشیدنی‌اش را به‌راحتی و جرعه جرعه بنوشد و ضمنا محل قرار گرفتن دهانه لیوان به شکلی طراحی شده است که کودک کم‌کم مانند بزرگسالان به قرار دادن لب‌ها و دهان خود در لبه لیوان عادت کند. در طراحی درپوش دهانه این لیوان قابلیت جلوگیری از نشت یا پاشیدن مایعات در نظر گرفته شده است تا کودک بدون اینکه خیس شود به‌تدریج در دست گرفتن لیوان و نوشیدن پشت میز غذاخوری را بیاموزد.

لیوان آموزشی چیکو دارای درپوشی است که علاوه بر رعایت بهداشت و نگهداری از دهانه لیوان، امکان حمل و جابجایی آن رافراهم کرده است. شما می‌توانید با اتکا به این درپوش و همچنین قابلیت نشت‌ناپذیری، به‌راحتی این لیوان سبک را در کیف خود حمل کنید و نگران خیس شدن وسایل داخل کیف نباشید.

جنس بدنه این لیوان، پلاستیکی و فاقد BPA بوده و شست‌وشوی آن می‌تواند هم به‌صورت دستی و هم در ماشین ظرفشویی انجام گیرد. لیوان آموزشی چیکو در برابر حرارت مقاوم است و قابلیت استفاده در مایکروویو را نیز دارد.

این لیوان در دو رنگ سبز و نارنجی توسط شرکت چیکو طراحی و عرضه شده است. این برند ایتالیایی در زمینه ابزارهای آموزش اولیه خوردن و نوشیدن به کودکان محصولات متنوع دیگری نیز دارد که همگی دارای استاندارد اروپا هستند. چیکو در حال حاضر دارای 350 نمایندگی در 32 کشور جهان از جمله ایران است.

نماد اعتماد الکترونیکی