شیشه شیر چیکو مدل 36001 ظرفیت 150 میلی لیتر

21,000 تومان

دریافت مشاوره تلفنی

در انبار موجود نیست

بخرید و 420 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

شیشه شیر چیکو مدل 36005، دارای ظرفیت 150 میلی‌لیتری و بدنه‌ای پلاستیکی است و مناسب برای استفاده نوزادان از بدو تولد است. و دارای بدنه ای طرحدار و رنگی است و همچنین دارای درجه بندی بر روی بدنه خود می باشد.

شیشه شیر چیکو مدل 36001 ظرفیت 150 میلی لیتر

شیشه شیر مدل 36005 چیکو، ظرفیتی 150 میلی‌لیتری و بدنه‌ای پلاستیکی دارد. این شیشه شیر برای استفاده از بدو تولد نوزاد مناسب است. ویژگی خاص این محصول، طرحدار و رنگی بودن بدنه آن است. بر روی این بدنه زیبا، درجه‌بندی هم وجود دارد تا مقدار محتویات درون شیشه را بر حسب میلی‌لیتر مشاهده کنید. سر از جنس لاتکس این محصول، شکلی گرد (معمولی) داشته و دارای ویژگی ضدنفخ است. به این معنا که در هنگام شیر خوردن مانع ورود هوای اضافه به دهان و گلو می‌شود و در نتیجه از تبعاتی همچون دل‌درد و نفخ برای نوزاد جلوگیری می‌کند. یک درپوش پلاستیکی نیز برای رعایت بهداشت و محافظت از سر شیشه در بسته‌بندی این محصول تعبیه شده است.

بسیاری از پدر و مادرها شیشه شیرهای با بدنه پلاستیکی را به‌خاطر سبک‌تر بودن به نوع شیشه‌ای آن ترجیح می‌دهند. این قابلیت باعث می‌شود که به‌ویژه درمورد کودکان نوپا نگرانی از آسیب دیدن کودکان در هنگام حمل و بر اثر افتادن شیشه وجود نداشته باشد. چرا که شیشه شیرهای پلاستیکی برخلاف انواع شیشه‌ای خطر شکستن یا ترک خوردن ندارند. به علاوه، این شیشه‌ها مقرون به‌صرفه‌تر نیز هستند. با این وجود طبق برخی ملاحظات بهداشتی و پزشکی بسیاری استفاده از شیشه‌های شیر شیشه‌ای را بیشتر توصیه می‌کنند. به‌خصوص اینکه این شیشه‌ها در برابر حرارت مقاوم نیستند و در صورت گرما دیدن موادی را آزاد می‌سازند که برای سلامت کودک خطر دارد. البته در مورد برندهای معتبر و محصولاتی که دارای برچسب بدون BPA هستند، می‌توان با رعایت بعضی ملاحظات با خیال آسوده‌تری اقدام به خرید شیشه شیرهای پلاستیکی کرد. برند ایتالیایی چیکو از شناخته‌شده‌ترین برندهای حاضر در بازار جهانی سیسمونی نوزاد است که تمام محصولات آن دارای استاندارد اروپا هستند. این شرکت در حال حاضر دارای 350 نمایندگی در 32 کشور جهان از جمله ایران است.

نماد اعتماد الکترونیکی