دستگاه استریل کننده چیکو مدل 31016

397,000 تومان

دریافت مشاوره تلفنی

در انبار موجود نیست

بخرید و 7,940 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

استریل کننده ساخته شده از جنس پلی پروپیلن مناسب برای گروه سنی 0 تا 6 ماهگی - تعداد جایگاه: ده عدد - مدت زمان لازم برای استریلیزاسیون: 5 دقیقه - سایر توضیحات: - قابلیت خاموش شدن به‌صورت اتوماتیک - دارای دو سبد در دو طبقه جهت استریل انوا ع شیشه شیرها، پستانک و سایر ظروف - قابلیت انجام عمل استریل کردن ظروف به‌صورت هر 5 ساعت - دارای مخزن مخصوص آب با انجام 5 بار استریل ظروف با هر مخزن پر - دارای 6 جایگاه شیشه شیر و 4 جایگاه سری شیشه شیر

دستگاه استریل کننده چیکو مدل 31016

نوزادان تا 6 ماهگی تنها به وسلیه‌ی شیشه‌ شیر مکمل غذایی می‌توانند دریافت کنند. بر همین اساس یکی از نگرانی‌های والدین بهداشت و استریل بودن سر شیشه و شیشه‌ی نوزادشان است. دستگاه استریل کننده چیکو مدل 31016 از جنس پلی پروپیلن جهت استریل ظروف مختلف نوزادان ساخته شده است. این محصول در مدت زمان 5 دقیقه شیشه‌شیر، پستانک و سایر ظروف نوزادان را برای 24 ساعت استریل می‌کند. یکی از ویژگی‌های این دستگاه این است که بعد از تمام استریل سازی ظروف به صورت خودکار خاموش می‌شود. همچنین محصول حاضر دارای دو طبقه جهت استریل انواع شیشه شیر‌ها، پستانک و سایر ظروف است.
دستگاه استریل مدل 31017 تنها با استفاده از آب و بدون هیچ مواد شیمیایی ظروف نوزادان را استریل می‌کند. شیر مانده در سر شیشه و شیشه‌ی نوزادان و دست زدن افراد مختلف به شیشه‌ی نوزاد می‌تواند باعث تجمع باکتری در آن شود. همچنین سیستم ایمنی نوزادان در مقابل باکتری‌ها توانایی مقابله ندارد و امکان دارد به سادگی مریض شود. با استریل کردن ظروف نوزادان به راحتی می‌توان از شر باکتری‌ها خلاص شد. بعد از هر بار تغذیه‌ی نوزاد، باید باکتری‌هایی که باعث ایجاد ناراحتی‌های شکمی می‌شوند را از بین برد. ظروف استریل شده توسط این دستگاه را می‌توان تا 24 ساعت با خیال راحت استفاده کرد. همچنین این محصول دارای ده جایگاه مختلف جهت استریل انواع شیشه شیرها، پستانک و سایر ظروف را دارد.
(Chicco ) یک شرکت چند ملیتی است که در حال حاضر در بیش از 170 کشور دنیا دفاتر توزیع دارد. این شرکت به صورت تخصصی در زمینه‌ی تولید و توسعه‌ی وسایل مراقبت از نوزادان فعالیت دارد. با توجه به رعایت جزییات و استاندارد‌های لازم در این زمینه، این شرکت توانسته اطمینان مشتریان خود را جلب کند.

نماد اعتماد الکترونیکی