پستانک ارتودنسی چیکو مدل 38020 بسته 2 عددی

دریافت مشاوره تلفنی

بخرید و 440 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

پستانک مدل 38020 چیکو دارای سری سیلیکونی از نوع ارتودنسی است. و برای نوزادان در سن 12 ماهه به بالا مناسب است.

پستانک ارتودنسی چیکو مدل 38020 بسته 2 عددی

از جمله مشخصه‌های پستانک‌های چیکو رنگ‌ و طرح‌های متنوع آنهاست. این برند ایتالیایی در برخی محصولات خود ویژگی شبرنگ بودن را به زیبایی‌های بصری آنها اضافه کرده است. پستانک مدل 38020 چیکو از این دسته محصولات است. این پستانک برای سن 12 ماهگی مناسب است. سر سیلیکونی این محصول، از نوع ارتودنسی است. این طراحی باعث می‌شود که در هنگام مکیدن پستانک، زبان کودک در حالت نامناسب قرار نگیرد و در بلندمدت تغییر شکل پیدا نکند. علاوه بر این به‌خاطر حالت مقعر و زاویه رو به بالای سر پستانک از تغییر شکل فک نوزاد نیز جلوگیری می‌شود.
سوراخ‌های واقع در دو طرف پستانک مدل 38020 چیکو باعث می‌شوند جریان هوا به راحتی عبور کند و از تنفس آرام نوزاد جلوگیری نشود.
بسیاری از پدر و مادرها درباره استفاده یا عدم استفاده از پستانک برای کودکانشان تردید دارند. واقعیت این است که از لحاظ علمی نیز نظرات متفاوتی در این زمینه وجود دارد. اما بیشتر پزشکان تایید کرده‌اند که استفاده از پستانک برای کودکان تا یک سال می‌تواند مفید باشد. این از آن جهت است که مکیدن پستانک به‌ویژه در ماه‌های اول برای نوزاد آرامش‌بخش است و خواب او را راحت‌تر می‌کند. برای ترک عادت مکیدن انگشت نوزاد نیز استفاده از پستانک بهترین راه‌حل است. ضمن اینکه برخی مطالعات نشان داده است مکیدن پستانک در خواب، خطر سندروم مرگ ناگهانی نوزاد را کاهش می‌دهد. به هر روی با رعایت نکات بهداشتی و یک انتخاب مناسب شما می‌توانید از مزایای استفاده از پستانک بهره ببرید و زبان‌های آن را به حداقل برسانید.
یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که در انتخاب پستانک باید به آن توجه کنید قابلیت شست‌وشو و استریل کردن آن است. این پستانک دارای قابلیت استریل کردن است. برای استریل کردن پستانک روش‌های مختلفی از جمله جوشاندن و استفاده از محلول‌های ضدعفونی‌کننده وجود دارد که این محصول محدودیتی برای اعمال این روش‌ها ندارد . ضمن اینکه برای این پستانک قابلیت‌های دیگری جهت حفظ سلامت و بهداشت در نظر گرفته شده است. از جمله اینکه همراه با یدک عرضه می‌شود تا در هنگام افتادن یا آلوده شدن پستانک، نیازی به عجله برای ضدعفونی کردن آن وجود نداشته باشد. یک قاب بهداشتی هم برای نگهداری از پستانک‌ها ارائه شده است.

نماد اعتماد الکترونیکی