آغوشی چیکو مدل Marsupio Go

دریافت مشاوره تلفنی

بخرید و 2,200 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

آغوشی چیکو مدل Marsupio Go دارای ابعاد  42 × 15 × 30 سانتی متر و وزن قابل تحمل 3.5 تا 9 کیلوگرم و دارای بند قابل تنظیم می باشد. این محصول دارای دو موقعیت حمل کودک  حالت اول به‌صورت رو به حمل‌کننده از بدو تولد و حالت دوم به‌صورت رو به‌ خیابان از 4 ماهگی است و دارای وزن 0.4 کیلوگرم و پارچه‌های گیاهی بی‌ضرر برای بچه و ضربه گیرهای محافظ سر و گردن کودک میباشد.

آغوشی چیکو مدل مارسوپیو گو (Marsupio Go)

آغوشی وسیله‌ای است که امکان در آغوش گرفتن و ارتباط دوسویه میان کودک و والدینش را در هر شرایطی و به‌ویژه برای آنها که مشغله زیاد و وقت اندک دارند، فراهم می‌کند. با وجود این وسیله خیلی‌وقت‌ها دیگر لازم نیست برای یک خرید ساده فرزندمان را به دیگران بسپاریم. این محصول که در مدل‌های مختلف در بازار عرضه می‌شود،‌ معمولا دارای دو بند روی شانه و یک بند برای کمر حمل‌کننده است تا هردو دست او آزاد بوده و به‌این‌ترتیب کودک هم در وضعیت راحتی قرار بگیرد. برای انتخاب یک آغوشی مناسب، توجه به این بندها، میزان استحکام، میزان وزن قابل‌تحمل و قابل‌تنظیم بودن آنها اهمیت زیادی دارد.
آغوشی مدل Marsupio Goچیکو، قابلیت تحمل وزن 5/3 تا 9 کیلوگرم را دارد و از بدو تولد نوزاد قابل‌استفاده است. بندهای قابل‌تنظیم آغوشی این امکان را به حمل‌کننده می‌دهد که با توجه به قد خود هر دو بند کمر و شانه آغوشی را طوری تنظیم کند که کمترین فشار به مهره‌های گردن و کمرش وارد شود. از طرفی آغوشی معمولا تنها توسط مادر استفاده نمی‌شود؛ پدر و گاهی حتی دیگر اطرافیان هم از آن استفاده می‌کنند. رشد کودک هم دلیلی است که در گذر زمان و برای حفظ راحتی او نیاز به داشتن تنظیمات بند آغوشی را تایید می‌کند.
محصول حاضر در دو حالت قابل‌استفاده است. در حالت اول که مناسب برای بدو تولد تا چهار ماهگی است، کودک با استفاده از محافظ به‌صورت روبه‌رو با حمل‌کننده داخل آغوشی قرار می‌گیرد. در حالت دوم که برای سن چهار ماهگی و بیشتر مناسب است، کودک رو به خیابان خواهد بود. این آغوشی مجهز به ضربه‌گیرهای محافظ سر و گردن کودک است .
برند خوشنام چیکو این محصول را هم مثل بیشتر محصولات خود از پارچه‌های بی‌ضرر برای پوست کودک تولید کرده است. همچنین پانل‌های مخصوص تهویه هوا روی این محصول جلوی تعریق و آسیب دیدن پوست نوزاد را می‌گیرد. قابلیت شست‌وشو در ماشین لباسشویی را هم باید به امتیازات آغوشی Marsupio Go چیکو اضافه کنیم.

نماد اعتماد الکترونیکی