اسفنج حمام چیکو مدل Baby Moments

دریافت مشاوره تلفنی

بخرید و 600 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

اسفنج حمام چیکو مدل Baby Moments از نوع اسفنجی دارای بند است و دارای ابعاد 1.5 × 4.5 × 9.5 سانتی‌متر و مناسب پوست حساس نوزادان و دارای بند برای راحتی در دست گرفتن با ابعادی به انداره‌ی کف دست و نرم و انعطاف‌پذیر  

اسفنج حمام چیکو مدل Baby Moments

رسیدگی به نظافت و بهداشت نوزادان یکی از مسئولیت‌هایی است که اگر در انجام دادن آنها غفلتی صورت بگیرد، نتایج ناگواری در پی خواهد داشت. این حساسیت به‌خصوص در ماه‌های ابتدای تولد بسیار بالاست. تا آنجا که پدر و مادرهای جوان در ابتدا از حمام کردن فرزند نوزاد خود می ترسند و حتی گاهی این مسئولیت را به افراد باتجربه‌تر از اعضای خانواده می‌سپارند. به هر حال برای این دسته افراد هم روزی فرا می‌رسد که تن به این وظیقه حساس بدهند! در این شرایط تنها چیزی که می‌تواند کمی بار نگرانی از این موضوع را کم کند، استفاده از ابزارهایی است که به همین منظور در بازار لوازم کودک موجودند و این‌گونه کارها را راحت‌تر می‌کنند. چیکو به‌عنوان یکی از خوشنام‌ترین تولیدکننده‌های لوازم کودک دست به تولید این‌گونه محصولات هم زده است. اسفنج حمام کودک یکی از این محصولات است. این اسفنج با سطح صاف و نرمی که دارد، برای شست‌وشوی نوزاد از همان بدو تولد مناسب است. پدر یا مادر با قرار دادن دست خود زیر بندی که در قسمت پشت اسفنج قرار دارد، نگران لیز خوردن آن نیستند. اندازه این اسفنج به اندازه یک کف دست است و همین موضوع هم باعث استفاده آسان‌تر از آن می‌شود.
خلاصه اینکه با کم کردن میزان نگرانی خود و اجرای بعضی تکنیک‌ها از جمله ماساژ بدن نوزاد خواهید دید که استحمام فرزندتان نه‌تنها ترسناک نیست بلکه می‌تواند تبدیل به یک کار لذت‌بخش شود.

نماد اعتماد الکترونیکی